Igauņi uzvar konkursā par sabiedriskā transporta biļešu sistēmas ieviešanu Kijevā

2017. gada 12. decembris plkst. 15:30
Autors: LETA--BNS
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Igaunijas sabiedriskā transporta risinājumu izstrādātājs «Ridango» parakstījis vienošanos par biļešu sistēmas nodrošināšanu Kijevas pilsētas sabiedriskā transporta sistēmai, un šī konkursa kopējās izmaksas pārsniedz desmit miljonus eiro.

«Tas bija publisks iepirkums Kijevā un konkursa kopējā vērtība ir 365 miljoni grivnu,» ziņu aģentūrai BNS pavēstīja «Ridango» mārketinga direktors Argo Verks.

Viņš norādīja, ka «Ridango» konkursā piedalījies kopīgi ar partneri.

Pateicoties šim konkursam, «Ridango» tehnoloģijas tiks izmantots 1500 Ukrainas galvespilsētas virszemes sabiedriskajos transportlīdzekļos, kuros tiks uzstādīti vairāk nekā 5000 validatoru. Turklāt visi validatori iegūs arī 2D koda uztveršanas sistēmu, kas nodrošinās iespēju identificēt e-biļetes no mobilā tālruņa ekrāna.

Papildus iekārtu uzstādīšanai vienošanās arī aptver centrālās sistēmas un pakalpojumu nodrošināšanu, lai pārvaldītu šo sistēmu. Sistēmu paredzēts ieviest 2018.gadā.

«Ridango» ir Igaunijas tehnoloģiju kompānija, kas specializējas transporta biļešu un maksājumu risinājumos, kā arī reāllaika informācijas sistēmās. Tā ir pazīstama ar Tallinas sabiedriskā transporta kartes un Tartu sabiedriskā transporta elektronisko biļešu sistēmas izstrādi.

Dalies ar šo rakstu