Igaunijas tehnoloģiju kompānija tiek pie darījuma ar BMW

2013. gada 14. marts plkst. 14:15
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

BMW i Mobilty Services parakstījis līgumu ar Igaunijas tehnoloģiju uzņēmumu Now! Innovations, kas turpmāk BMW grupas kompānijai nodrošinās mobilo maksājumu sistēmas, informē BMW Group pārstāvji.

BMW i grasās paplašināt ParkNow pakalpojumu, kas tapis sadarbībā ar Urban Mobilty un kas pašlaik piedāvā autobraucējiem iepriekš pasūtīt un apmaksāt sev nolūkoto stāvvietu stāvlaukumā. ParkNow sistēma piedāvā autobraucējiem iespēju norēķināties par stāvvietu, izmantojot Android vai iOS operētājsistēmas viedtālruni, kā arī iesaka lētākās un tuvākās stāvvietas, atkarībā no autobraucēja atrašanās vietas. Paplašināšanās plāni ietver ParkNow pakalpojumu piedāvāt arī automašīnas novietošanai uz ielām, un šis pakalpojums tiks piedāvāts ar igauņu Now! Innovations palīdzību.

Now! Innovations savu darbību uzsāka 2003. gadā, un aktīva kompānijas paplašināšanās sākās 2006. gadā. Pašlaik Now! Innovations sistēma komerciālā vai izmēģinājuma stadijā darbojas deviņās valstīs trīs dažādos kontinentos. Šobrīd Now! Innovations sistēmai ir aptuveni pusmiljons lietotāju.

2011. gada februārī Igaunijas Attīstības fonds (Estonian Development Fund) un privāti investori ieguldīja Now! Innovations 1,5 miljonus eiro.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām