Indiešu IT uzņēmums Ushacomm palīdzēs Lattelecom eiro ieviešanā

2013. gada 04. februāris plkst. 8:20
Autors: Sanita Igaune
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Pērn martā Lattelecom norēķinu sistēmas uzlabošanas darbus pēc Lattelecom pasūtījuma veica Indiešu kompānija Ushacomm. Ņemot vērā to, ka attiecīgā projekta realizācija bija veiksmīga gan no darbu izpildes termiņiem, gan no kvalitātes viedokļa, tāpēc sadarbība ar šo indiešu kompāniju tiks turpināta, veicot nozīmīgo visu uzņēmumu sistēmu pielāgošanu pārejai uz eiro, atsaucoties uz Lattelecom Galveno tehnoloģiju direktoru Uldi Tatarčuku, raksta Dienas bizness.

«Lielākā daļa no projekta realizācijas tika veikta attālināti, taču, tā kā viena no projekta svarīgākajām fāzēm ir tieši testēšana un ieviešana, tad tās laikā pārstāvji no Indija atradās Latvijā, lai klātienē, sadarbībā ar Lattelecom darbiniekiem šos procesu paveiktu precīzi, kvalitatīvi un nepieciešamības gadījumā operatīvi varētu risināt nestandarta situācijas,» skaidroja U. Tatarčuks.

Lattelecom Technology štatā šobrīd nestrādā ārvalstu IT speciālisti, taču Lattelecom grupa piesaista indiešus dažādos projektos.

Piemēram, 2010.gadā DB rakstīja, ka Indijas uzņēmums Tech Mahindra izstrādā Lattelecom klientu vadības sistēmu. Lattelecom tolaik stāstīja, ka uzņēmums izvērtēja piedāvājumus arī no vairākām Eiropas kompānijām, taču piedāvātā cena, sagaidāmā kvalitāte un termiņi neatbilda prasībām. Tech Mahindra piedāvātās izmaksas bija 2-3 reizes zemākas, bet termiņi - ātrāki.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

 

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām