Industriālajos parkos iznomāts par 40% vairāk telpu nekā pērn

2011. gada 28. marts plkst. 18:43
Dalies ar šo rakstu

Industriālo parku attīstītājs Nordic Partners Properties šā gada pirmajā ceturksnī iznomājis vai atjaunojis nomas līgumus par 13,4 tūkst. m2 – par 3,8 tūkst. m2 vairāk nekā pagājušā gadā pirmajos trijos mēnešos.

No jauna iznomātas telpas ir 11 tūkst. m2 platībā. Par Nordic Partners Properties industriālo parku nomniekiem šogad kļuvis telemārketinga uzņēmums Studio Moderna, datoru un perifēro iekārtu ražotājs Eurolcds, savas telpas paplašinājuši jau esošie nomnieki – mēbeļu ražotājs Accenta un IT uzņēmums C.T. & CO.

Rezultāti norādot uz pieaugošo aktivitāti industriālo parku jomā un perspektīvām šī segmenta attīstībai Latvijā, uzskata uzņēmums. Šogad pieaugums lielā mērā būšot atkarīgs no tā, cik ražošanu un eksportu atbalstoši apstākļi būs valstī kopumā.

Nordic Partners Properties novērojumi liecina, ka aktivitāti veicina uzņēmumi, kas pārstāv lielākās un eksportspējīgākās nozares un no ekonomiskās recesijas atguvušies visātrāk – metālapstrāde, mašīnbūve, kokrūpniecība, pārtikas industrija, u.c. 2011. gadā tas prognozē pieaugoši interesi no uzņēmumiem, kas ražo inovatīvus produktus.

65% no kopējās iznomātās platības aizņem pašmāju ražošanas kompānijas.

Nordic Partners Properties ir lielākais industriālo parku attīstītājs un apsaimniekotājs valstī. 2010.gada martā veiktas strukturālas izmaiņas Nordic Partners grupā, izveidojot trīs meitas uzņēmumus, tostarp Nordic Partners Properties daudznozaru uzņēmumu grupu.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām