Infogr.am iegūst galveno balvu tehnoloģiju konferencē The Next Web 2013

2013. gada 29. aprīlis plkst. 9:25
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Latviešu datu vizualizācijas uzņēmums Infogr.am ieguvis galveno balvu Amsterdamā notiekošajā divu dienu tehnoloģiju konferencē The Next Web 2013.

Konferenci rīko tāda paša nosaukuma tiešsaistes medijs – thenextweb.com. Šogad konference pulcējusi vairāk nekā divus tūkstošus dalībnieku un runātāju, kas pārstāvējuši jauno tehnoloģiju nozari.

Konkursam bija pieteikušies vairāki simti jauno uzņēmumu, un vairākās atlases kārtās tika izraudzīti 20 finālisti, kas uz skatuves prezentēja savu produktu. Četru cilvēku žūrija, kurā bija pārstāvji no thenextweb.com, Silicon Valley Bank, Connect Ventures un Microsoft atlasīja trīs kategoriju uzvarētājus.

Labākā uzņēmuma titulu ieguva Latvijas Infogr.am, savukārt par labāko mobilo lietojumprogrammu tika atzīta mobilo maksājumu platforma Lielbritānijā tapusī Powered Now, bet par labāko interneta lietojumprogrammu – sanāksmju un tikšanos organizētājs Somijas Meetin.gs. Publikas simpātijas balvu ieguva Spānijas iesācējuzņēmums Tyba.

The Next Web 2013 konferences laikā Infogr.am prezentēja jaunāko lietotnes versiju, kas cita starpā piedāvā iespējas infografikas lejuplādēt, dalīties ar tām tiešsaitē un ievietot tās prezentācijās.

Infogr.am guvis atzinību starptautiskos konkursos arī iepriekš. Janvārī tas ieguva galveno balvu Hy!Berlin, kā arī titulu Labākais datu vizualizācijas rīks Sanfrancisko notiekošajā DeveloperWeek.

Kā norāda uzņēmums, tā produktu lieto vairāk nekā 300 tūkstošu žurnālistu un blogeru visā pasaulē. Starp lietotājiem ir tādi mediji, kā The Washington Post, The Atlantic, VentureBeat u.c. Kopš 2012. gada sākuma Infogr.am lietotāji ir radījuši vairāk kā 700 tūkstošus infografiku.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām