Tehnoloģijas

Inovatīvākās kompānijas pasaulē

Žanete Hāka, 16.08.2013

Salesforce.com. Valsts: ASV. 12 mēnešu pārdošanas apjomu pieaugums: 32,1%. 5 gadu atdeve (gada %): 21,6%. Inovāciju prēmija: 72,8%.

Foto: AFP/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Žurnāls Forbes apkopojis informāciju par 100 inovatīvākajiem uzņēmumiem, skatoties pēc pārdošanas apjomu pieauguma gada laikā, atdeves piecu gadu laikā un inovāciju prēmijas akcijas cenā (akcijas cenas sastāvdaļa, kas ietver tirgus gaidas par kompānijas veikto inovāciju pozitīvo ietekmi uz finanšu rezultātiem nākotnē).

Saraksta dalībniekiem jābūt vismaz 10 miljardu dolāru lielai tirgus kapitalizācijai, vismaz 2,5% ienākumu ieguldītiem izpētē un attīstībā, kā arī publiski pieejamiem dati par vismaz septiņu gadu periodu.

Portāls db.lv piedāvā ielūkoties desmit inovatīvākajos uzņēmumos.

Komentāri

Pievienot komentāru
Video

Rīgu apciemos investori un jaunuzņēmumu dibinātāji

Anda Asere, 27.01.2020

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Lai palīdzētu Latvijas jaunuzņēmumiem iegūt atpazīstamību pasaulē, 20. un 21. februārī TechChill konferencē ar savu pieredzi dalīsies pasaulē atzīti uzņēmumi un investori.

Attīstoties jaunuzņēmumiem, attīstās arī ar tiem saistītie notikumi, un šobrīd teju katru otro dienu ir kāds nišas pasākums, regulāri notiek konferences, semināri un tīklošanās pasākumi. Nozīmīgākās konferences apmeklē investori, kam ieguldīšana jaunos projekts ir bizness. "TechChill" vadītāja Madara Ermansone uzsver, ka ar investoriem un potenciālajiem runātājiem, kuri uz skatuves dalās savā pieredzē un zināšanās, ir svarīgi strādāt visa gada garumā. Tas palīdz iepazīt investoru vajadzības un intereses un arī konferences auditoriju.

Jaunuzņēmējiem viņa iesaka laikus pieteikties un lejupielādēt konferences tīklošanās aplikāciju. Jo ātrāk organizatori zina, kas konferencē piedalīsies, jo agrāk var sākt komunicēt ar investoriem. "Mēs darbojamies kā starpnieks," norāda M. Ermansone. Tāpat viņa iesaka uztvert konferenci kā darba dienu, kurai jau laikus ir saplānotas tikšanās.

Komentāri

Pievienot komentāru