Interaktīvā tāfele saņem BETT godalgas

2011. gada 01. februāris plkst. 11:57
Autors: Andra Briekmane
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Latvijas skolu dabaszinātņu kabinetu interaktīvais aprīkojums, kas pieejams 220 vispārizglītojošās skolās, atzīts par labāko vadošajā pasaules izglītības informācijas tehnoloģiju izstādē BETT 2011, ziņo izglītības apgāds Lielvārds.

Godalgotie produkti un to ražotāji, ko jau vairāk nekā piecus gadus Latvijā pārstāv Lielvārds, ir kompānijas Data Harvest izstrādātā digitālā ierīce EasySense Vision un interaktīvo tehnoloģiju izglītības risinājumi, kurus radījusi kompānija Promethean.

Pasaules vadošās izglītības tehnoloģiju kompānijas Promethean interaktīvā tāfele izstrādāta ciešā sadarbībā ar skolotājiem un ir kā multimediju centrs – mācību vides pamats. Tā pieejama latviešu valodā, ļauj pašiem skolotājiem ērti un vienkārši gatavot interaktīvos mācību materiālus (flipcharts). Pētījumi apliecina, ka šāds apmācības veids būtiski uzlabo skolēnu sekmes. Attīstītākajās valstīs, piemēram, Lielbritānijā un ASV, skolas pilnībā pāriet uz intensīvu interaktīvo apmācību. 2011.gada izglītības tehnoloģiju izstādes konkursā BETT Awards augstāko godalgu «Gada IT kompānija» saņēma Promethean.

Savukārt kompānijas Data Harvest sensoru mērījumu reģistrēšanas un apstrādes ierīce EasySense Vision tika apbalvota kā «Labākā digitālā ierīce». Šis inovatīvais risinājums ir starptautiski atzīts kā ērts un efektīvs dabaszinātņu priekšmetu mācību līdzeklis, lai veiktu reālu eksperimentu mērījumus, piemēram, temperatūra, gaisma, skaņa, pH un citus, un veiktu iegūto datu apstrādi bez tiešas datora pieslēgšanas. Turklāt Lielvārds ir izstrādājis ierīces vidi un programmatūru latviešu valodā, tā padarot EasySense Vision viegli un efektīvi izmantojamu ikvienam Latvijas skolēnam.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām