Interneta veikals 220.lv attīstīsies un sola samazināt cenas

2015. gada 03. augusts plkst. 15:47
Dalies ar šo rakstu

Noslēdzies darījums, kura ietvaros Polijas uzņēmumam MCI Management piederošais investīciju fonds MCI.TechVentures 1.0 ieguvis 51% akciju uzņēmumā Pigu Group. 

Uzņēmums Latvijā pazīstams kā interneta veikala 220.lv īpašnieks. Pigu Group pieder arī Lietuvas Pigu.lt un Igaunijas Kaup24.ee. Jaunie īpašnieki paredz, ka iegūtās investīcijas ļaus dubultot apgrozījumu un sasniegt 100 miljonu eiro apgrozījumu tuvāko gadu laikā.

«Investoram MCI.TechVentures 1.0 ir pieredze e-komercijas nozarē tādās valstīs kā Vācija, Čehija, Krievija un Polija. Pateicoties investīcijām uzņēmuma attīstībā, mums būs iespēja paplašināt preču sortimentu un samazināt cenas. Vienlaikus esam ieplānojuši līdzekļus attīstībai un apkalpošanas uzlabošanai, lai nodrošinātu preču piegādi īsākā laikā. Augustā interneta veikals 220.lv plāno pāriet uz daudz lielākām un modernākām noliktavu telpām, tādējādi kopējā noliktavu platība sasniegs 8000 m2. Plānojam arī atvērt vairākus veikalus, kas darbosies kā pasūtījumu izņemšanas punkti,» skaidro interneta veikala 220.lv valdes loceklis Roberts Ziminskis.

MCI ir privāta akciju sabiedrība, kas piedāvā investīcijas uzņēmumiem straujā attīstības posmā Centrālās un Austrumeiropas reģionā. Pigu Group nav pirmais MCI klients e-komercijas nozarē; investīciju fonds jau ir ieguldījis līdzekļus tiešsaistes apģērbu veikalā answear.com, IT un sadzīves tehnoloģiju veikalā morele.net un bērnu preču interneta veikalā windeln.de.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām