Intu Ķuzi atjauno amatā

2011. gada 31. janvāris plkst. 10:49
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece (Vienotība) atjaunojusi amatā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes(RRP) priekšnieku Intu Ķuzi.

Līdz 9.februārim ministrei tiks iesniegti arī priekšlikumi par speciālo uzdevumu brigādes Alfa turpmāko darbību. Paredzēts arī mainīt Alfa nosaukumu.

Iekšlietu ministrija DB informēja, ka tiks veiktas pārbaudes par visām RRP amatpersonām, kuras saņēmušas atļauju apvienot Valsts policijas amatpersonas amatu ar papilddarbu. Tostarp pārbaudes veiks tajās darba vietās, kurās Valsts policijas amatpersona strādā papilddarbu, pieprasot arī konkrētās amatpersonas raksturojumu saistībā ar personas veicamajiem pienākumiem.

VP struktūrvienību vadītājiem būs jāizvērtē savu padoto iespējamos korupcijas riskus, ņemot vērā, piemēram, viņu parādsaistības, izmantojamo autotransportu un luksus priekšmetus, kā arī valsts amatpersonu deklarācijā iekļautās ziņas. Par identificētajiem riskiem būs jāinformē VP Iekšējās drošības birojs operatīvo pasākumu veikšanai.

Kopš šodienas VP RRP struktūrās arī notikšot arī pēkšņas, neplānotas pārbaudes. Savukārt ar mērķi uzlabot darba kvalitāti un palielināt VP darbinieku atalgojumu tuvākā pusgada laikā tiks izstrādāti priekšlikumi iekšlietu iestāžu atlīdzības reformai, kuras rezultātā arī policistu atalgojumam būtu jāpalielinās par 50%.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām