iPad spēle piecgadnieka rokās pārvēršas par «naudas likvidētāju»

2013. gada 01. marts plkst. 15:30
Autors: Db.lv
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Piecus gadus vecs britu zēns saviem vecākiem sagādājis nepatīkamu pārsteigumu, kad desmit minūšu laikā, spēlējot spēles uz vecāku iPad planšetdatora, spēja sagādāt 1,7 tūkstošus mārciņu (aptuveni 1,3 tūkstošu latu) lielu rēķinu.

Denija Kitčena vecāki uzticēja viņam planšetdatoru un spēli Zombie v Ninja, bet paši izklaidēja viesus. Kamēr norisinājās viesības, zēns pamanījās iegādāties dažādus spēles papildelementus, kas kopumā izmaksājuši 1,7 tūkstošus mārciņu, raksta The Guardian.

Vecāki par ievērojamo iztērēto summu uzzināja tikai pēc tam, kad no Apple tiešsaistes veikala iTunes pienāca vairāki e-pasti, kurus bija aprakstīti visi viņu dēla pirkumi.

«Denijs ļoti vēlējās to spēli un sacīja, ka tā ir bez maksas. Mājā tobrīd bija ļoti daudz viesu un mēs bijām ļoti aizņemti. Otrā rītā es pamodos un pārbaudīju savu e-pastu, kur bija daudz ziņojumu no iTunes. Es pārbaudīju sava konta stāvokli, bet tas nebija mainījies un es nodomāju, ka tā ir kļūda. Tomēr vēlāk zvanīja no bankas un teica, ka viņi ir apstiprinājuši maksājumu,» skaidroja D. Kitčena māte.

Izmantojot vecāku iPad, Denijs spēlē bija iegādājies dažādus papildus ieročus, munīciju un elementus, kas uzlabo spēlētāja rādītājus. Tikmēr kompānija Apple pavēstījusi, ka ģimene savu nelaimīgi iztērēto naudu saņems atpakaļ. Apple arī norāda, ka par šādiem gadījumiem jāziņo, cik vien ātri iespējams, lai radušos situāciju varētu veiksmīgāk atrisināt.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām