Īsā laika posmā mēģina aplaupīt otru Latvijas Krājbankas filiāli Rīgā

2011. gada 12. aprīlis plkst. 18:40
Autors: LETA
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Šodien laupītājs mēģinājis apzagt AS Latvijas Krājbanka filiāli Rīgā, Dzelzavas ielā 55, apstiprināja bankas sabiedrisko attiecību speciāliste Gundega Pakalne.

Līdz ar to šīs dienas laikā Latvijas Krājbankas filiālēs notikuši divi laupīšanas mēģinājumi. Iepriekš mēģināts aplaupīt arī bankas filiāli Rīgā, Brīvības ielā 430a, informē biznesa portāls Nozare.lv.

Pakalne informēja, ka, iespējams, abus laupīšanas mēģinājumus veicis viens un tas pats cilvēks. Nevienā no bankas filiālēm nauda nav nolaupīta un nedz klienti, nedz darbinieki nav cietuši.

Patlaban tiek noskaidroti lietas apstākļi.

Kā ziņots, pēdējo mēnešu laikā laupīšanas banku filiālēs notikušas vairākkārt.

25.martā notika divi laupīšanas mēģinājumi - Latvijas Krājbankas filiālei Rīgā, Brīvības gatvē 224, kā arī VAS Latvijas Hipotēku un zemes banka (Hipotēku bankas) filiālei, kas atrodas Brīvības ielā 110.

Kā ziņots, 23.februārī un 8.martā notika laupīšana Hipotēku bankas norēķinu grupā Rīgā, Melnsila ielā 22, 16.martā laupīšana notika SEB bankas filiālē Rīgā, Mellužu ielā 1, bet pēc dienas, 17.martā, laupītāji bija nolūkojuši Latvijas Krājbankas filiāli Juglā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām