Izklaides burinieks Libava pārcelsies uz galvaspilsētu

2011. gada 22. marts plkst. 19:27
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Par veiksmīgāko 2008. gada tūrisma produktu atzītais izklaides burinieks Libava šosezon pametīs Liepāju un strādās Rīgā.

Uz šādu soli kuģa īpašniekus pamudinājis nepietiekamais apgrozījums Liepājā, Db.lv atzina kuģa Libava kapteinis Anatolijs Molokanovs. Libava izklaides braucienus plāno sākt maijā, pagaidām par pieturas vietu izraudzīta Andrejosta, savukārt braucieni varētu būt pa visu Rīgas jūras līci. Kuģis drīkst uzņemt līdz 40 pasažieriem, plānots to piedāvāt ne tikai tūristiem, bet arī kāzu un banketu rīkošanai, stāstīja A. Molokanovs.

Db.lv jau rakstīja, ka par sagriezto zvejas laivu Sea Breeze iegūto ES struktūrfondu naudu piekrastes zvejnieki Anatolijs Molokanovs un Vilnis Brikmanis vienojās uzbūvēt un apsaimniekot 17. gs. būvēta burinieku kopiju. 2007. gadā sāktais projekts 2008. gada rudenī veiksmīgi noslēdzās ar Petrozavodskas kuģubūves darbnīcā uzbūvētā burinieka noenkurošanos Liepājas ostā. Kopējās projekta izmaksas bija ap 350 tūkstošiem eiro, papildus saņemtajam struktūrfondu maksājumam piesaistīti arī kredītlīdzekļi un 5000 Ls pašvaldības finansējums. Baroka stilā uzbūvētais burinieks piedalījies dažādu ostas pilsētu svētkos, regatēs Baltijas jūrā.

Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām