Izmaiņas arī a/s Laima valdē

2011. gada 08. augusts plkst. 13:44
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

No 5. augusta par a/s Laima valdes priekšsēdētāju kļuvis Igors Ļitvinovs, kas stājies Vadima Vlasova vietā, liecina pieejamā informācija Lursoft.

Uzņēmuma valdē turpina darboties līdzšinējais valdes priekšsēdētājs V. Vlasovs un valdes locekle Jekaterina Stuģe, savukārt valdi ir pametusi Indra Ozola. Valdes locekļi un tās priekšsēdētājs var pārstāvēt uzņēmumu kopā ar vismaz vēl vienu valdes locekli.

A/s Laima ietilpst pārtikas uzņēmumu vadības un attīstības, pārtikas produktu tirdzniecības un loģistikas pakalpojumu koncerna NP Foods sastāvā. Jau vēstīts, ka augusta sākumā arī NP Foods koncernā ietilpstošā a/s Staburadze nomainījusi valdi, tās priekšsēdētāja amatu pametot V. Vlaslovam un viņa vietā stājoties uzņēmuma ražošanas direktoram I. Ļitvinovam.

NP Foods, kam pieder saldumu ražotājs, īpašnieki ir Maltā reģistrētā sabiedrība Nordic Partners Food Limited, kam pieder arī tādi uzņēmumi kā a/s Gutta un a/s Staburadze, kas arī augusta sākumā mainījusi valdes sastāvu. Savukārt augļu un dārzeņu sulas ražotājas a/s Gutta valdē turpina darboties Jekaterina Stuģe un Ilze Piliņa, kas valdē darbojas kopš 2009. gada, un valdes priekšsēdētāja amatu vēl joprojām ir saglabājis tajā kopš 2008. gada strādājošais V. Vlasovs.

2009. gadā saldumu ražotāja a/s Laima bija devītais lielākais pārtikas ražotājas Latvijā pēc neto apgrozījuma gadā. Uzņēmuma apgrozījums bija 22,68 miljonu latu, un peļņa 860 tūkstoši latu.                      
 
A/s Laima ir žurnāla Lietišķā Diena šī gada jūnijā paziņotā Uzņēmumu reputācijas topa 2011 līdere.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds