Enerģētika

Izmaiņas Enefit valdē

Rūta Lapiņa, 20.02.2018

Krists Mertens

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Līdz ar līdzšinējā energokompānijas Enefit valdes locekļa Karla Agan pievēršanos jauniem profesionālajiem izaicinājumiem, Enefit valdē iecelts tā attīstības vadītājs Krists Mertens, informē uzņēmumā.

Tādējādi Enefit darbu Latvijā turpmāk pārraudzīs valde trīs cilvēku sastāvā, kur darbu valdē turpina tās priekšsēdētājs Jānis Bethers, kā arī līdzšinējais valdes loceklis Klāvs Poriķis.

Viens no galvenajiem jaunā valdes locekļa uzdevumiem turpmāk būs dabasgāzes tirdzniecības biznesa tālāka attīstība, kā arī sekmīga pieredzes pārnešana no Skandināvijas tirgus, lai spertu jaunus soļus Enefit piedāvājuma attīstībā Latvijā. «Vadot Enefit dabasgāzes tirgus iekarošanas projektu Krists [Mertens] ir būtiski sekmējis uzņēmuma attīstību. Turpmāk Krists arvien vairāk iesaistīsies arī uzņēmuma stratēģiskajā vadībā, tādējādi palīdzot nākamo Enefit mērķu sasniegšanā - paplašināt darbību Latvijas tirgū ar jaunu produktu un tehnisko risinājumu piedāvājumu,» norāda Enefit valdes priekšsēdētājs J. Bethers.

K. Mertens uzņēmumā strādā kopš 2015. gada, vadot biznesa attīstības projektus, tostarp arī īstenojot dabasgāzes tirdzniecības portfeļa izveidi. Iepriekš pieredzi enerģētikas nozarē K. Mertens guvis pārraugot energoresursu iepirkumu procesus pie gala patērētājiem, kā arī vadot enerģijas tirgus izpētes projektus enerģētikas konsultāciju uzņēmumā. Absolvējis Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultāti, savukārt Rīgas Biznesa skolā šobrīd iegūst profesionālā maģistra grādu Uzņēmējdarbības vadībā.

SIA Enefit ir elektroenerģijas un gāzes pārdevējs Latvijas atvērtajā elektroenerģijas tirgū.

Komentāri

Pievienot komentāru