Izmaiņas papīra ražotāja Stora Enso Packaging valdē un padomē

2012. gada 25. septembris plkst. 10:55
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Notikušas izmaiņas gofrētā papīra un kartona ražotājas SIA Stora Enso Packaging valdē un padomē, par uzņēmuma jauno valdes locekli kopš 24. septembra kļūstot Aijai Zembīro, kas turpmāk būs arī vienīgā valdes locekle uzņēmumā, liecina Lursoft dati.

A. Zembīro Stora Enso Packaging valdes locekles amatā iecelta līdzšinējā valdes locekļa Ojāra Skangala vietā, kas turpmāk uzņēmumā pildīs padomes locekļa amata pienākumus. Stora Enso Pankaging padomi pametis arī tās līdzšinējais priekšsēdētājs Somijas pilsonis Nīlo Peters Laurinpoika Poihonens (Niilo Petter Lauronpoka Poyhonen), un viņa vietā iecelts Sampo Ervards Anti (Sampo Edward Antti). Tāpat mainījies arī padomes priekšsēdētāja vietnieka amata pienākumu pildītājs – Jouni Pauli Olavi Sepalas (Jouni Pauli Olavi Seppala) vietā stājusies Paivi Katarina Sūtari (Paivi Katarina Suutari). Darbu uzņēmuma padomē pametis arī līdzšinējais padomes loceklis Jari Tapio Sāris (Jari Tapio Saari), liecina informācija Lursoft.

Stora Enso Packaging nodarbojas ar gofrēta papīra un kartona ražošanu, kā arī ar papīra un kartona taras ražošanu. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā, un tā apmaksātais pamatkapitāls ir 684 tūkstoši Ls.

Vērtējot pēc 2010. gada apgrozījuma, Stora Enso Packaging ir 177. lielākais Latvijas uzņēmums. 2010. gadā kompānija apgrozīja 20,47 miljonus Ls, bet uzņēmuma peļņa bija 980 tūkstoši Ls.

Dalies ar šo rakstu