Ražošana

Izsludina konkursu, kura uzvarētājs varēs brūvēt savu alus šķirni Aldara darītavā

Žanete Hāka, 08.02.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Alus darītava Aldaris otro gadu rīko konkursu alus mājražotājiem Aldara kauss, kura laikā īpaši izveidota žūrija centīsies noskaidrot labāko tumšā alus tipa mājas brūvējumu, informē uzņēmums.

Uzvarētājam būs iespēja brūvēt savu alus šķirni Aldara vēsturiskajā alus darītavā.

Iecerēts, ka jaunais alus ierobežotā apjomā – 12 tūkstoši pudeļu - pie alus cienītājiem nonāks šī gada rudenī. Alus tiks pildīts 0,5 l stikla pudelēs un marķēts ar uzvarētāja vārdu, uzvārdu un parakstu uz etiķetes.

«Aizvadītajā gadā pirmo reizi rīkojām šādu konkursu, un tas ieguva lielu atsaucību. Kopumā tika iesniegtas vairāk nekā 30 alus šķirnes, bet finālā par labāko alu tika atzīts Daiņa Mazkaļķa radītais Laumiņas Skūpsts, kas ātri vien iemantoja alus cienītāju ievērību. Mēs ceram, ka arī šogad būs liela atsaucība un mēs alus cienītājiem atkal varēsim piedāvāt kāda alus mājražotāju brūvējumu,» atzīst Aldara galvenais alus meistars Valdis Čunka.

Konkursā var startēt ikviens interesents, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu, iesniedzot degustācijai sava tumšā alus tipa brūvējuma paraugus. Iesniegto alus šķirņu vērtēšana notiks vairākās kārtās, bet finālā tiks tikai trīs labākie dalībnieki, kur tos vērtēs žūrija, kurā būs Aldara pārstāvji un citi alus pazinēji no Latvijas. Uzvarētājs, kas dāvanā saņems iespēju brūvēt alu Aldarī un 1000 eiro dāvanu karti alus brūvēšanas attīstībai un pilnveidei mājas apstākļos, tiks paziņots 20. augustā.

Komentāri

Pievienot komentāru