Transports un loģistika

Izsludinās vērienīgāko Rail Baltica projektēšanas un būvdarbu konkursu

Lelde Petrāne, 10.04.2017

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Tiks izsludināts vērienīgākais projektēšanas un būvdarbu konkurss Rail Baltica projektam Latvijā, liecina šodien izplatītā informācija.

Eiropas Dzelzceļa Līnijas ir sagatavojušas un aprīļa beigās tiks izsludināts konkurss Rail Baltica Rīgas dzelzceļa tilta, uzbēruma un stacijas kompleksās apbūves būvprojekta izstrāde un būvdarbi. Šis ir vērienīgākais projektēšanas un būvdarbu projekts Latvijā, īstenojot Rail Baltica izbūvi.

Tā kopējās izmaksas būs tuvu diviem simtiem miljonu eiro un darbi īstenojami nākamajos piecos gados.

Sīkāka informācija medijiem tiks sniegta 12. aprīlī. Preses pasākumā piedalīsies Dins Merirands, Eiropas Dzelzceļa Līnijas valdes loceklis, Agnis Driksna, Eiropas Dzelzceļa Līnijas Attīstības un sadarbības departamenta direktors, kā arī Kaspars Vingris, Eiropas Dzelzceļa Līnijas Projektu ieviešanas departamenta direktors.

Eiropas Dzelzceļa Līnijas turpina projekta Rail Baltica realizēšanu Latvijā atbilstoši noteiktajai globālajai projekta īstenošanas struktūrai un finansēšanas līgumam starp INEA (Innovation and Networks Executive Agency) un trīs Baltijas valstu kopuzņēmumu RB Rail kā vadošo projekta ieviesēju vienlaikus Latvijā, Igaunijā un Lietuvā.