Būvniecība un īpašums

Izsludināts metu konkurss Jaunā Rīgas teātra ēku rekonstrukcijai

Elīna Pankovska, 03.05.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Va/s Valsts nekustamie īpašumi izsludinājuši konkursu par Jaunā Rīgas teātra ēku kompleksa rekonstrukcijai, liecina sludinājums Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā. Teātris atrodas Lāčplēša ielā 25.

Metu konkursa mērķis ir nodrošināt Jauno Rīgas teātri ar tam piemērotām telpām, rekonstruējot teātra ēku kompleksu atbilstoši mūsdienu prasībām. Kā arī plānots iegūt pilsētbūvnieciski, arhitektoniski un funkcionāli augstvērtīgu projekta priekšlikumu ēku kompleksa rekonstrukcijas iecerei, teikts paziņojumā.

Pie dalībnieku atlases kritērijiem minēts, ka tā var būt Latvijā vai ārvalstīs reģistrēta juridiska vai fiziska persona, kas atbilst Būvniecības likumā noteiktajām prasībām, un kam ir arhitekta prakses sertifikāts Latvijā vai tās mītnes valstī. Savus pieteikumus var sniegt arī personu apvienības. Interesenti dokumentus var iesniegt līdz 15.jūlijam.

Jāmin arī, ka trīs labāko ideju autori saņems 10 tūkst. Ls naudas balvu katrs. Savukārt žūrijā darbosies Baiba Strautmane, Viktors Valgums, Juris Dambis, Pēteris Blūms, Uldis Balodis, Līga Apine , Gundega Palma un Vilis Daudziņš

Komentāri

Pievienot komentāru