Izsniedz 900 tūkstošu eiro finansējumu konditorejas izstrādājumu ražotājam Junge

2017. gada 16. jūnijs plkst. 10:07
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Sākot jaunu sadarbību, DNB banka piešķīrusi finansējumu konditorejas izstrādājumu ražotājam Junge 922 500 eiro apmērā. Šis finansējums tiks izmantots konditorejas izstrādājumu ražotnes būvniecībai, kā arī konditorejas un maizes ražošanas tehnoloģisko iekārtu kompleksa un miltu uzglabāšanas, padeves un svēršanas sistēmu iegādei.

SIA Junge, kam pieder konditorejas izstrādājumu tirdzniecības vietas Junge un Kūku paradīze, ir dibināta 2002. gadā. Tās pamatdarbības veids ir maizes un konditorejas izstrādājumu ražošana, mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Uzņēmuma akcionāri ir Vācijas kompānija Konditorei Junge GmbH & Co (40 %), Kaspars Garlejs (40 %) un Aiva Garleja (20 %).

«Ņemot vērā nepieciešamo investīciju apmēru, pirms tam tika ieguldīts liels darbs un laiks, gan sagatavojot un izvērtējot projektu, gan veicot sarunas ar banku. Mūsu uzņēmums tika rūpīgi izvērtēts no dažādiem rakursiem, lai izvairītos no iespējamiem finanšu riskiem,» stāsta Kaspars Garlejs, Junge līdzīpašnieks. Viņš atzīst, ka izvērtēti vairāku banku piedāvājumi.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām