Izsola nākamos Aurora Park Residence dzīvokļus

2011. gada 05. aprīlis plkst. 15:01
Dalies ar šo rakstu

Šodien un rīt notiek maksātnespējīgās SIA Mazā Nometņu 16 jeb dzīvojamā projekta Aurora Park Residence īpašumu izsoles, izriet no sludinājuma lv.lv.

Db.lv jau ziņoja, ka no 14. līdz 16. februārim notika 63 maksātnespējīgās SIA Mazā Nometņu 16 piederošo nekustamo īpašumu (dzīvokļu), kas atrodas Rīgā, Liepājas ielā 2, pirmās izsoles. Nosolīti visi piedāvātie 63 īpašumi. Vēl pirms tam 2010. gada decembrī izsolīti citi 40 dzīvokļi, kas tāpat visi realizēti. Dzīvokļi nosolīti par aptuveni 820 – 840 Ls/m2. Februārī notikušajās izsolēs aktīvākie solītāji bija banku nekustamā īpašuma uzņēmumi, bet divus dzīvokļus nosolījuši ne–banku klienti.

5. un 6. aprīlī notiek projekta otrās mājās, korpusa dzīvokļu izsoles. Pēc kārtas pirmajās izsolēs kopumā piedāvāti 48 dzīvokļi. To dzīvokļu apdares līmenis ir dažādas – ir gan t.s. pelēkā, gan baltā apdare. Izsolāmo dzīvokļu platība ir salīdzinoši paliela – sākot no 74 m2 un tiem ir arī plaša t.s. ārtelpa – lodžijas, terases. Tādējādi ir atšķirīga arī piedāvāto mājokļu izsoles sākumcena. Zemākā ir aptuveni 28,5 tūkst. latu.

6. aprīlī ir paredzēta arī cita šā maksātnespējīgā nekustamā īpašuma attīstītāja īpašumu vairāku neapbūvētu zemes gabalu Rīgā, Saules alejā, kā arī apbūvēta zemes gabala Cieceres alejā – izsoles.

Db.lv vairākkārt vēstīja, ka bijušās zeķu fabrikas Aurora vietā savulaik plānots vērienīgs komplekss. Projektu īstenoja lietuviešu kompānijām – būvfirmai Ranga IV un investīciju kompānijai Hermes Capital piederošā SIA Mazā Nometņu 16. Investori t.s. treknajos gados lēsuši, ka investīcijas sasniegšot 50 milj. eiro. Sindicēto kredītu 31 miljona eiro apmērā Aurora Park Residence dzīvojamo māju projekta pirmās un otrās kārtas celtniecībai 2007. gadā izsniedza DnB Nord banka sadarbībā ar SEB Unibanku (tagad SEB banka) un Nordea banku. Pēc visa projekta pabeigšanas Aurora Park Residence bija plānoti ap 386 mājokļiem. Šis projekts savulaik izpelnījās uzmanību, dzīvokli tajā rezervējot kādreizējai kultūras ministrei Helēnai Demakovai. Kompleksu projekta autors – arhitekts Andis Sīlis, kura birojs tobrīd ieguva Koncertzāles projektēšanas līgumu.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām