Izsola vairākus maksātnespējīgā MIG holdinga īpašumus

2011. gada 24. oktobris plkst. 15:05
Autors: Vēsma Lēvalde
Dalies ar šo rakstu

Izsolē pārdoti trīs nelieli maksātnespējīgās SIA MIG holdings īpašumi Liepājā. Pavisam izsolei pakļauti vairāk nekā simts MIG holdinga īpašumi.

Visus trīs īpašumus, kas ir nedzīvojamās telpas Liepājā, biroju un veikalu ēkā Graudu ielā 34, nopirkusi juridiska persona, Db.lv informēja uzņēmuma maksātnespējas administratore Liene Ābola. Tā kā bijuši vairāki pretendenti, izsoles beigušās tikai pēc vairākiem soļiem. Gala cena un pircējs netiek atklāts, līdz nebūs pilnībā norēķinājies par pirkumu. Minēto īpašumu sākumcena bija 10 tūkstoši latu, 300 latu un 12,3 tūkstoši latu. Piedzinējs un hipotekārais kreditors šiem īpašumiem ir SEB banka.
Nākamā MIG holdinga īpašumu izsole paredzēta 31. oktobrī. Šajā izsolē piedzinējs un hipotekārais kreditors būs VAS Latvijas Hipotēku un zemes banka.

Db.lv rakstīja, ka 30.septembrī vairākus MSIA MIG holdings īpašumus iegādājās Swedbank nekustamo īpašumu meitasuzņēmums Ektornet. Liepājas tiesa pasludināja uzņēmējam un Liepājas domes deputātam Ivaram Kesenfeldam un viņa ģimenei piederošās SIA MIG holdings un tās meitasuzņēmuma SIA Rietumu krasts maksātnespējas procesu pērn oktobrī. Ar prasību atzīt MIG holdinga maksātnespēju tiesā vērsās gan a/s Swedbank, gan pats uzņēmums, bet atzīt Rietumu krasta maksātnespēju prasīja SIA Swedbank līzings.