Izsolīs ar Nagli un Balderi - Sildedzi saistīta uzņēmuma mantu

2011. gada 13. janvāris plkst. 14:15
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Kā liecina informācija Latvijas Vēstnesī, izsolē paredzēts pārdot zemes gabalu 13800 kv.m platībā, uz kura atrodas skaidu presēšanas cehs, gāzes sadales punkts un ēkas ar 445,9 kv.m kopējo platību.

Parāda piedzinējs ir a/s DnB Nord Banka. Objektu novērtējums ir 12 tūkstoši Ls.Visām personām, kas nepieļauj tā pārdošanu izsolē, jāpieteic savas prasības tiesā līdz izsoles dienai, teikts paziņojumā. Izsoles pretendentiem līdz izsoles dienai jāiemaksā nodrošinājums Ls 1200. Izsolē tiek pārdots vēl viens Nordic Bioenergy piederošs objekts - neapbūvēts zemesgabals Tīnūžu pagastā ar kopējo platību 18 900 kv.m. Arī šinī gadījumā parāda piedzinējs ir DnB Nord Banka. Objekts novērtēts par  4800 Ls, pretendentiem līdz izsoles dienai jāiemaksā nodrošinājums Ls 480 Ls apjomā.

Kā liecina Lursoft informācija, Nordic Bioenergy kā valdes locekļi darbojas pazīstamais uzņēmējs Jānis Naglis un Helmuts Balderis – Sildedzis. Iepriekš DB rakstīja, ka Nordic Bioenergy 2007. gadā iesāka vērienīgu granulu ražošanas paplašināšanas projektu, kuru plānoja pabeigt 2008. gadā. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ģirts Mālmanis skaidroja, ka kokskaidu granulu ražošana pārtraukta jau aptuveni divus gadus, ko ietekmējusi ekonomiskā krīze un finanšu resursu nepietiekamība. Tāpat uzņēmumu ietekmējusi tirgus pārdale un straujās cenu svārstības.

Dalies ar šo rakstu