Izsolīs dzīvokļus Panorama Plaza

2011. gada 22. marts plkst. 11:37
Dalies ar šo rakstu

Šā gada 4. aprīlī paredzētas pazīstamā projekta Panorama Plaza attīstītāja – maksātnespējīgās SIA Latmes Building dzīvokļu izsoles.

4. aprīlī plānotas SIA Latmes Building piederošu atsevišķu nekustamo īpašumu 10 piespiedu izsoles ar augšupejošu soli. Pēc kārtas tās būs pirmās izsoles.

Izsolīti tiks desmit dzīvokļi (īpašuma domājamās daļas no daudzdzīvokļu mājas un zemesgabala) Lielirbes ielā 13, Rīgā – vienā no Panorama Plaza «torņiem». Dzīvokļu platība svārstās ap 90 m2, bet viens no izsolāmajiem dzīvokļiem ir 67,8 m2 liels. Izsoles sākumcena ir 64 – 68 tūkstoši latu atkarībā no dzīvokļa.

Db.lv jau ziņoja, ka pagājušā gada pavasarī pasludināta Panorama Plaza attīstītāja SIA Latmes Building maksātnespēja. Iepriekš uzņēmumam bija apstiprināts ārpustiesas tiesiskās aizsardzības process. Maksātnespējas process ierosināts, jo parādnieks nav pildījis iepriekš apstiprināto plānu.

Latmes Building darbību Latvijas nekustamā īpašuma tirgū sāka kā Turcijas un Latvijas kopuzņēmums. Kompleksa Panorama Plaza būvniecība sākta 2005. gadā. Tā ir viena no pamanāmākajām jaunbūvēm Pārdaugavā, netālu no t/c Spice. Pašlaik kompleksā ir pabeigtas divas dzīvojamās augstbūves un darījumu centrs gar Lielirbes ielu. Trešā torņa celtniecība šobrīd ir «iesaldēta», bet ceturtais tornis vēl nav sākts. Pēc projekta mājas lapā pieejamās informācijas, kopējās projekta izmaksas ir ap 150 milj. eiro. Projektu līdzfinansēja a/s Swedbank.

Pēc kompānijas Rent in Riga datiem, Panorama Plaza ir viens no populārākajiem projektiem dzīvokļu īrei.

Atsevišķi savulaik bija plānots izsolīt trešo puspabeigto Panorama Plaza «torni». Tikmēr 18. aprīlī piespiedu izsolē ar augšupejošu soli tiks izsolīts Latmes Building piederošais nekustamais īpašums, kurš atrodas Rīgā, Hanzas ielā 14A (zemesgabals, neliela administratīvā ēka, citas būves). Nekustamā īpašuma novērtējums 659 tūkstoši latu. Pēc kārtas tā būs otrā izsole, kurā sākumcena noteikta 494 tūkstoši latu. 18. aprīlī paredzēta arī uzņēmumam piederošā 691 m2 liela zemesgabala izsole Rīgā, Ventspils ielā.

Dalies ar šo rakstu