Izsolīti visi projekta Aurora Park Residence dzīvokļi 

Aprīļa sākumā notikušajās maksātnespējīgās SIA Mazā Nometņu 16 jeb dzīvojamā projekta Aurora Park Residence īpašumu izsolēs realizēti pēdējie šā kompleksa dzīvokļi, apstiprināja SIA Mazā Nometņu 16 maksātnespējas administrators Guntars Birsāns. Atlikusi ir vien pazemes autostāvvieta.

Ingrīda Drazdovska, 07.04.2011

Dienas Mediji arhīvs

5. un 6. aprīlī izsolēs piedāvāti 48 nekustamie īpašumi. Lielākoties tos nosolījuši banku nekustamā īpašuma uzņēmumi, bet divus dzīvokļus iegādājušās fiziskas personas. Īpašumi nosolīti par cenu virs 800 Ls/m2.

Db.lv jau ziņoja, ka no 14. līdz 16. februārim notika 63 maksātnespējīgās SIA Mazā Nometņu 16 piederošo nekustamo īpašumu (dzīvokļu), kas atrodas Rīgā, Liepājas ielā 2, pirmās izsoles. Nosolīti visi piedāvātie 63 īpašumi. Vēl pirms tam 2010. gada decembrī izsolīti citi 40 dzīvokļi, kas tāpat visi realizēti. Dzīvokļi nosolīti par aptuveni 820 – 840 Ls/m2. Februārī notikušajās izsolēs aktīvākie solītāji bija banku nekustamā īpašuma uzņēmumi, bet divus dzīvokļus nosolījuši ne–banku klienti.

Kopumā visvairāk dzīvokļu ir nosolījusi SEB bankas izveidotā kompānija SIA Latectus. Izsolēs ir piedalījušās arī SIA Promano Lat (Nordea bankas uzņēmums) un SIA Salvus (DnB Nord bankas uzņēmums).

Aurora Park Residence komplekss bija plānots bijušās zeķu fabrikas Aurora vietā, bet realizēta ir tikai daļa no attīstītāju iecerēm. Projektu īstenoja lietuviešu kompānijām – būvfirmai Ranga IV un investīciju kompānijai Hermes Capital piederošā SIA Mazā Nometņu 16. Investori savulaik prognozēja, ka investīcijas projektā sasniegšot 50 milj. eiro. Sindicēto kredītu 31 miljona eiro apmērā Aurora Park Residence dzīvojamo māju projekta pirmās un otrās kārtas celtniecībai 2007. gadā izsniedza DnB Nord banka sadarbībā ar SEB Unibanku (tagad SEB banka) un Nordea banku.

Jaunākais izdevums