Citas ziņas

Izstādē Tech Industry 2022 piedalīsies 16 Ukrainas uzņēmumi

Db.lv, 13.05.2022

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Metālapstrādes un mašīnbūves izstādē "Tech Industry 2022", kas norisināsies no 19.maija līdz 21.maijam Ķīpsalā, piedalīsies 16 Ukrainas uzņēmumi, informē izstādes organizatori.

Vienotā Ukrainas nacionālajā stendā būs sastopami mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas un jauno tehnoloģiju uzņēmumi no Ukrainas, tostarp metāla lāzergriešanas iekārtu ražotājs "Aramis Laser Systems", metāla pretkorozijas aizsardzības jomas uzņēmums "Escal", dzelzs lējumu ražotājs "Metalit" un smago kravas automašīnu, piekabju, lauksaimniecības un speciālās tehnikas ražotājs "VARZ".

Izstādē būs arī uzņēmums "Dniprodzerzhynsk Steel Plant", kas specializējas autobūves lējumu ražošanā, un lauksaimniecības tehnikas ražotājs "Egritech", kas sniedz inženiertehniskos pakalpojumus.

Tāpat izstādē piedalīsies uzņēmums "Dniprovagonmash", kas ražo kravas vagonus dzelzceļiem un dažādām projektēšanas, ražošanas nozarēm. Būs arī uzņēmums "Triada Welding", kas specializējas inženiertehnisko pakalpojumu sniegšanā un tehnoloģiju izstrādē, metāla iekārtu ražotājs "Variant AgroBuild", kā arī krāsas, lakas un pārklājumu ražotājs "Leader Group International".

Izstādes apmeklētāji varēs iepazīties arī ar elektrisko iekārtu ražotāju un eksportētāju "Beontop", kapacitatīvo iekārtu ražotāju "Orion Groups" un hidraulisko iekārtu un komponentu ražotāju "Hydrosila", kā arī uzņēmumu "TERA", kas piedāvā mitruma un temperatūras sensorus, vadības un mērīšanas ierīces un citus automatizācijas instrumentus.

Ukrainas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Oleksandrs Miščenko norāda, ka Ukrainas produkcijas eksports kara darbības apstākļos, ko izraisījusi Krievijas agresija, ir būtisks faktors valsts ekonomikas atjaunošanā, un uzņēmumu dalība izstādē palīdzēs paplašināt eksportu un stiprinās Ukrainas un Latvijas tirdzniecību un ekonomisko sadarbību.

Trīs dienas izstādē varēs satikt arī Ukrainas Darba devēju federācijas (FEU) pārstāvi. FEU pārstāv aptuveni 8500 Ukrainas uzņēmumu, kas kopā nodarbina vairāk nekā piecus miljonus cilvēku un rada aptuveni 70% no visa valsts IKP.

Vienlaikus izstādē "Tech Industry 2022" piedalīsies vairāk nekā 250 uzņēmumu no vairāk nekā 17 valstīm. Izstādē būs apskatāms arī Latvijas nacionālais kopstends un Inovāciju stends, kurā uzņēmēji rādīs jaunāko veikumu šajā nozarē.

Komentāri

Pievienot komentāru