Izstrādāta otrā bezmaksas grāmatvedības programma mikrouzņēmējiem

2011. gada 31. janvāris plkst. 12:45
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

SIA Andi M sadarbībā ar Ekonomikas ministriju izveidojusi bezmaksas grāmatvedības datorprogrammu mikrouzņēmējiem 1C:Mikrouzņēmums8.

Pagājušā gada nogalē tika izstrādāta pirmā SIA Hansa World Latvia bezmaksas grāmatvedības programma mikrouzņēmumiem. Šādu datorprogrammu izstrāde bija viens no Mikrouzņēmumu atbalsta programmā iekļautajiem uzdevumiem.

Ar šo programmu palīdzību mikrouzņēmuma vadītājs varēs kontrolēt uzņēmuma finanšu datus, veikt realizācijas, piegādes, skaidras naudas darījumu, avansa norēķinu uzskaiti un visu darba samaksas veidu uzskaiti, noliktavas uzskaites funkcijas nodrošina precīzu informāciju par noliktavas atlikumu un pasūtīto preču daudzumu.

Ja mikrouzņēmums ir ar pievienotās vērtības nodokli apliekamā persona, programma ļauj sagatavot pārskatus par pievienotās vērtības nodokli.

Bezmaksas grāmatvedības datorprogrammas mikrouzņēmējam ir pieejamas, ja apgrozījums kalendārā gadā nepārsniedz 70 tūkst. Ls, darbinieka ienākumi no mikrouzņēmuma nepārsniedz 500 Ls, darbinieka ienākuma aprēķins nepārsniedz maksimāli pieļaujamo 5 darbinieku skaitu, ir viens lietotājs un viena firma.

Programmas ir leujupielādējamas bez maksas to izstrādātāju mājas lapās internetā. Darbu pie datorporgrammas izstrādes vēl turpina SIA Tilde.

 

 

Dalies ar šo rakstu