Izvēlas Latvijas eksporta spīdekļus

2011. gada 15. decembris plkst. 10:53
Autors: Lāsma Vaivare
Sadaļa: Foto & Video
Dalies ar šo rakstu

Gatavojoties Eksporta un inovāciju balvas 2011 laureātu godināšanai, DB ieskatās, kā žūrija apmeklēja uzņēmumus un noteica labākos.

Eksportspējīgākais komersants lielo un vidējo uzņēmumu grupā, eksportspējīgākais komersants mazo uzņēmumu grupā, inovatīvākais produkts, rūpnieciskais dizains un importa aizstājējprodukts – uz šīm balvām pretendē 31 viens uzņēmums. Žūrija, kurā darbojas arī Dienas bizness, ir noteikusi arī Latvijas eksporta čempionu. Konkursu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) kopā ar Ekonomikas ministriju. 

Balvas mērķis ir godināt uzņēmumus, kas sasnieguši labus rezultātus, gan radot jaunus un eksportspējīgus produktus, gan nodrošinot vietējo tirgu ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem. Konkurss notiek jau septīto gadu.

Kopumā konkursam bija iesniegti 106 uzņēmumu pieteikumi. Izvērtējot iesniegumus, žūrija izvirzīja dalībniekus konkursa otrajai kārtai. Otrajā kārtā ietilpst uzņēmumu apmeklējumi un konkursam pieteikto produktu vai pakalpojumu prezentācijas, intervijas ar uzņēmējiem.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām