Izvēlēti jaunie Rīgas satiksmes valdes locekļi

2013. gada 05. jūlijs plkst. 17:12
Autors: Žanete Hāka
Dalies ar šo rakstu

Uzņēmuma SIA Rīgas satiksme akcionāru sapulcē piektdien ievēlēti jauni valdes locekļi, informēja Rīgas domes pārstāvji.

Uzņēmuma valdē iecelta Inese Švekle, Andrejs Požarnovs un Larisa Loskutova. Uzņēmuma valdes locekļiem mēneša laikā būs jāpamet līdz šim ieņemtie amati.

Db.lv jau rakstīja, ka no 1.jūlija stājušies spēkā amatu apvienošanas ierobežojumi, kas paredz, ka mēneša laikā amatu pašvaldības SIA Rīgas satiksme valdē pametīs visi četri līdzšinējie uzņēmuma valdes locekļi, kas šajā amatā gadā saņēmuši teju 30 tūkstošu latu algu. Labi apmaksāto amatu zaudēs Irina Vinnika, Nikolajs Zaharovs, Andris Bērziņš, kā arī Maksims Tolstojs.

Uz vakancēm pašvaldības SIA Rīgas satiksme valdē konkurss rīkots netiks - valdes locekļus izraudzīsies uzņēmuma kapitāldaļu turētājs, proti, domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) - to Rīgas mērs otrdien pastāstīja žurnālistiem.

Šis lēmums jau guva ekonomikas ministra Daniela Pavļuta nosodījumu, kurš uzsvēra, ka Rīgas domes vadība, neskatoties uz jau līdz šim augstajiem korupcijas riskiem un skandāliem tās pārraudzītajos uzņēmumos, turpina ignorēt labas pārvaldības principus. 

Dalies ar šo rakstu