Jākobsons: Citadele bankas ātra pārdošana nebūtu izdevīga

2010. gada 09. augusts plkst. 9:58
Autors: Andrejs Vaivars
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Citadele bankas ātrā pārdošana nevarētu būt izdevīga, tā  intervijā DB  pauž šīs bankas valdes priekšsēdētājs Juris Jākobsons.

Viņš pauž šaubas par to, ka investori pašreizējā brīdī būtu gatavi solīt nopietnu cenu par šo kompāniju. «Katram investoram šobrīd var pastavēt aizdomas par to, vai tiešām šī banka ir tik laba, vai tā spēj pastāvīgi strādāt, vai tajā esošie aktīvi ir tik labi, kā tiek stāstīts utt.,» tā  J. Jākobsons, piebilstot, ka, pārdodot banku šobrīd, varētu netikt iegūta labākā cena.

Bankas vadītājs arī pieļauj, ka atsevīšķi varētu tikt pārdota  gan tai piederošā banka Šveicē, gan arī kompānija, kas nodarbojas ar privātā kapitāla apsaimniekošanu un ilgus gadus bija pazīstama kā Parex Asset Management, bet nu jau ir ieguvusi nosaukumu Citadele Asset Management.

Runājot par iespējamo cenu, ko varētu iegūt, pārdodot Citadele banku, J. Jākobsons norāda, ka tās nosaukšana pašreizējā brīdī būtu «zīlēšana kafijas biezumos», tomēr pauž cerību, ka tās zemākais slieksnis nebūs mazāks par tā saucamo grāmatvedisko vērtību.  Viņš arī uzsver, ka neredz iemeslu tam, lai šai bankai būtu nepieciešamība prasīt atbalstu no valsts budžeta.

 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām