Jau trešo reizi mēģinās izsolīt SIA Triāls nekustamos īpašumus

2011. gada 29. augusts plkst. 11:13
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Septembra beigās mēģinās atkārtoti izsolīt maksātnespējīgā SIA Triāls trīs nekustamos īpašumus. Šī jau būs trešā reize, kad izsolīs šos īpašumus, liecina informācija oficiālajā laikrakstā Latvijas Vēstnesis.

Plānots izsolīt zemes gabalu 3,5 tūkst. kvadrātmetru platībā Rūpniecības ielā 1, Valmierā. Nekustamā īpašuma novērtējums ir 5,8 tūkst. Ls, bet izsoles sākumcena – 3,48 tūkst. Ls.

Izsolē tiks piedāvāts arī zemes gabals 4,09 tūkst. kvadrātmetru platībā Rūpniecības ielā 5, Valmierā. Nekustamā īpašuma novērtējums ir 19,1 tūkst. Ls,bet izsoles sākumcena – 11,46 tūkst. Ls, un zemes gabala 3,41 tūkst. kvadrātmetru platībā arī Rūpniecības ielā 1, Valmierā. Šī nekustamā īpašuma novērtējums ir 5,6 tūkst. Ls, izsoles sākumcena noteikta 3,36 tūkst. Ls apmērā. Hipotekāro kreditoru šiem īpašumiem nav, teikts sludinājumos. Izsoles notiks 27.septembrī.

Jāatgādina, ka Valmieras rajona tiesa Triālu par maksātnespējīgu atzina 2009.gada jūnijā. Uzņēmuma maksātnespējas pasludināšanu prasīja Valsts ieņēmumu dienests, pamatojoties uz nodokļu parādu.

Savukārt 2009.gada novembrī uzņēmuma kreditori, tiekoties pirmajā sapulcē, nolēma sākt bankrota procedūru. Uzņēmumam kopumā ir 272 kreditori, un kopējā prasījumu summa ir 5,276 milj. Ls. Maksātnespējas administrācijā iesniegti darbinieku prasījumi par kopējo summu 81,86 tūkst. Ls, kas ir nesamaksātās darba algas kopā ar nodokļiem.

Savukārt lielākie nodrošinātie kreditori ir SEB banka, VID, SIA Agro Baltic, Valmieras pilsētas dome un citi.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām