Jauda-koks saņem 400 tūkstošus eiro aizdevumu

2017. gada 20. jūlijs plkst. 11:11
Autors: Db.lv
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

DNB banka uzņēmumam Jauda-koks piešķīrusi 400 tūkstošu eiro finansējumu, kas paredzēts uzņēmuma apgrozāmo līdzekļu papildināšanai, informē bankas pārstāvji atzīmējot, ka ņemot vērā uzņēmuma darbības specifiku, kas ir koksnes impregnēšana, šāds finansējums ir liels ieguldījums Jauda-koks attīstībā.

DNB sniegtais finansējums ļaus uzturēt pat 10 000 m3 stabu koksnes noliktavu dažādās gatavības stadijās, kā arī nodrošinās labāku produkta kvalitāti, kas līdz šim nebija iespējams tik lielā apjomā, jo stabu koksne pirms impregnēšanas dabīgi jānožāvē 6 līdz 9 mēnešu laikā. Tāpat ar šāda apjoma noliktavu uzņēmums spēs reaģēt arī uz steidzamiem pasūtījumiem, kad laiks bieži vien ir svarīgāks kritērijs par piedāvājuma cenu.

«Ja kādreiz uzņēmums savu produkciju realizēja pārsvarā Tuvajos Austrumos, veicot piegādes 40 pēdu lielos konteineros, tad līdz ar ieiešanu Āfrikas tirgū piegādes jau tika veiktas pilnās kuģu kravās. 2016. gadā uz Lībiju tika piegādāti 50 000 stabu piecās kuģu kravās, un starp šīm realizācijām, protams, bija lieli naudas plūsmas pārrāvumi. Lai saviem piegādātājiem spētu laikus maksāt, izmantojām uzņēmuma īpašnieku naudu. Ar to mēs dubultojām apgrozījumu jau otro gadu pēc kārtas un guvām lielāko peļņu uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē, tāpēc radās iespēja piesaistīt arī citus finanšu avotus,» skaidro Eriks Eisaks, Jauda-koks valdes loceklis.

SIA Jauda-koks ir viens no pieredzes bagātākajiem koksnes impregnētājiem Eiropā, kura galvenā produkcija ir impregnēti koka stabi sakaru un elektrolīnijām. Pateicoties pieejai augstas kvalitātes izejmateriāliem un daudzu gadu pieredzei šīs nozares biznesā, uzņēmums ir spēcīgs spēlētājs savā nozarē.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām