Jaunā piena rūpnīca tvaika katlus pirks no SIA Filter

2011. gada 05. oktobris plkst. 15:30
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

SIA Latvijas Piens, kas septembra beigās lika pamatus jaunajai piena rūpnīcai, apstiprinājis iepirkuma konkursa par tvaika katlu komplekta iegādi, liecina informācija Iepikrumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Tvaika katlus ražošanas ēkas katlu telpai piegādās SIA Filter, kas ar SIA Latvijas Piens vienojusies par 219,8 tūkstošu latu līgumcenu.

Konkursā bija pieteikušies vēl trīs uzņēmumi – Latvijas SIA Enerģija-G un SIA Ekotermija, kā arī lietuviešu UAB Ekobana.

Db.lv jau rakstīja, ka SIA Latvijas Piens dibinātājkooperatīvi Trikāta KS, PKS Dzēse un Piena partneri KS septembra beigās iemūrēja pamatakmeni jaunajai 10,5 miljonus latu vērtajai piena pārstrādes rūpnīcai, kas atradīsies Jelgavā. Sava piena rūpnīca kurzemniekiem ir lolota iecere kopš 1997. gadā tika likvidēta a/s Kurzemes piens, iepriekš norādīja PKS Dzēse valdes priekšsēdētājs.

Aizkrauklē bāzētā SIA Filter Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā ierakstīta 2004. gadā, un tās darbības virzieni ir dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība, inženierbūvniecība, mašīnu un iekārtu vairumtirdzniecība, liecina Lursoft informācija par uzņēmuma darbības veidiem.

Dalies ar šo rakstu