Jaunā uzņēmēju paaudze nodibina Latvijas Kosmētikas ražotāju asociāciju

2017. gada 10. aprīlis plkst. 12:18
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Vairāki Latvijas kosmētikas nozares pārstāvji – MADARA Cosmetics, Bio2You, Stenders, Kinetics Nail Systems un Ieva Plaude-Rēlingere – nodibinājuši Latvijas Kosmētikas ražotāju asociāciju (LAKRA), kuras mērķis ir popularizēt mūsdienu Latvijas kosmētikas ražotājus un to produktus Latvijā un ārpus tās robežām. Asociācija strādās ne vien pie Latvijas kā kvalitatīvas kosmētikas ražotājvalsts tēla, akcentējot produktu kvalitāti, bet arī izglītos Latvijas sabiedrību par vietējās kosmētikas pozitīvajām īpašībām. 

«LAKRA apvienojušies ražotāji, kuru kopējais apgrozījums ir aptuveni 20 milj. eiro, turklāt gandrīz 70% no saražotās produkcijas asociācijas biedri eksportē. Tas norāda uz šīs nozares konkurētspēju un arī potenciālu, jo Latvijas kosmētikas nozarē šobrīd ir ienākusi jauna uzņēmēju paaudze, kas spēj radīt ne tikai interesantus un kvalitatīvus produktus, bet arī aizraujošu stāstu, kas ir ļoti būtiski, lai iekarotu ārvalstu tirgus,» skaidro LAKRA valdes priekšsēdētāja Ieva Plaude-Rēlingere.

«Mūsu paaudzei ir pilnīgi jauns skatījums uz kosmētikas industriju. Turklāt ir gan vēlme un enerģija, gan ambīcijas savas idejas realizēt ne tikai Latvijas mērogā vien. Esmu pārliecināts, ka Latvijas kosmētikas industriju nākotnē ārvalstīs uztvers ne tikai kā līderi Baltijas mērogā, bet arī kā spēcīgu un kvalitatīvu kosmētikas ražotāju Ziemeļeiropā. Tieši tādēļ mēs esam apvienojuši savus spēkus,» saka MADARA Cosmetics valdes loceklis Uldis Iltners.

«Uzņēmumos mēs izmantojam modernas tehnoloģijas un attīstām mūsdienīgu darba kultūru. Mūsu uzņēmumi ir jauni, un mūs neierobežo Padomju Savienības vecais mantojums. Mēs visu veidojam no jauna, atbilstoši laikmetam, un tas dod mums pārliecību par to, ko darām. Tā ir mūsu konkurences priekšrocība,» uzsver Kinetics Nail Systems vadītājs Andžejs Stenclavs.

LAKRA valdē darbojas Rita Stražinska (Bio2You), Ieva Plaude-Rēlingere, Jānis Bērziņš (Stenders), Andžejs Stenclavs (Kinetics Nail Systems ) un Uldis Iltners (MADARA Cosmetics).

 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām