Jaunolainē atklāts divus miljonus vērtais sporta nams 

Nedēļas nogalē atklāts Jaunolaines sporta nams. Vairāk nekā 2 miljonus eiro vērtā projekta pasūtītājs ir Olaines novada pašvaldība, bet ģenerāluzņēmējs - pilnsabiedrība «RERE Būve 1».

Dienas Bizness, 08.1.2018
1/3

Foto: Publicitātes

Jaunais sporta nams ir savienots ar esošo Olaines sākumskolas ēku un ļaus gan sākumskolas bērniem, gan citiem novada iedzīvotājiem nodarboties ar sporta aktivitātēm.

Sporta namā pirmajā stāvā atrodas ieejas vestibils ar garderobi, treneru un medmāsas telpas un lielā sporta zāle, kas paredzēta basketbola, volejbola, rokasbumbas, telpu futbola un badmintona treniņiem, kā arī atsevišķa cīņu sporta zāle. Starp abām zālēm atrodas ģērbtuvju bloks, sanitārie mezgli apmeklētājiem un telpa inventāra uzglabāšanai. Savukārt ēkas dienvidu daļā ir izvietota tehniskā telpa ar iebūvētu siltummezglu un ūdens vadu. Ēkas otrajā stāvā izbūvēta fitnesa zāle, sanitārie mezgli apmeklētājiem, ventilācijas kamera un balkoni skatītājiem.

Būvdarbu laikā veikti arī teritorijas labiekārtošanas darbi 10750 m2 platībā, tāpat ir labiekārtots laukums ar 116 auto stāvvietām, 30 atpūtas soliņiem, 25 velosipēdu statīviem un trim karogu mastiem pie sporta zāles galvenās ieejas.

Informācija par objektu:

Pasūtītājs: Olaines novada pašvaldība

  • Līguma summa: 2 098 118,70 EUR bez PVN

  • Ģenerāluzņēmējs : PS «RERE BŪVE 1» projekta vadītāja Arņa Rītiņa vadībā

  • Arhitekti: SIA «Skonto Būve» Aleksandra Čepigusa vadībā

  • Būvuzraudzība: SIA «Būvuzrugi LV» Artūra Ščura vadībā

  • Darbi uzsākti: 2016. gada septembrī un pabeigti 2017. gada decembrī

  • Kopējā projekta platība: 2971,44 m2