Jēkabpils pašvaldība pirks kvadraciklu

2011. gada 23. marts plkst. 11:52
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Jēkabpils pilsētas pašvaldība plāno iegādāties vienu kvadraciklu zivju resursu aizsardzībai, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības mājaslapā (IUB).

Kvadracikls tiks iegādāts Jēkabpils sporta centra vajadzībām. Tā direktors Juris Bobrovs DB norādīja, ka tas nepieciešams, lai varētu apsaimniekot ūdens teritorijas. Tas ļautu inspektoriem veiksmīgāk apsekot makšķerēšanas vietas un arī disciplinētu pašus makšķerniekus. Kvadraciklu varētu izmantot arī, piemēram, peldvietu apsaimniekošanā.

Summa par kādu pašvaldība būtu gatava iegādāties kvadraciklu sludinājumā netiek minēta, jo tā pretendentam ir jānorāda savā pieteikumā. Iepirkumā tiks izraudzīts piedāvājums ar zemāko cenu no prasībām atbilstošajiem.

Jēkabpils pašvaldības mājaslapā publicētā informācija liecina, ka pretendentu piedāvātajam kvadraciklam ir jābūt jaunam un nelietotam, kā arī pretendentam jānodrošina kvadracikla tehniskā un vizuālā stāvokļa izvērtēšana.

Mājaslapā norādīts, ka kvadraciklam ir jābūt ar motora tilpumu 450 – 500 kubikcentimetri, darbināms ar benzīnu, ar vismaz 300 kg vikstpēju un bez vizuāliem defektiem u.c. prasības.

Iepirkuma izpildes laiks ir 10 dienu laikā no līguma noslēgšanas brīža.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām