Jelgavas autobusos iespējams norēķināties ar jebkuru maksājumu karti

2015. gada 15. decembris plkst. 12:37
Dalies ar šo rakstu

Šā gada decembrī Jelgavas autobusu parka (JAP) reģionālo reisu autobusos tiks uzstādīti jauni maksājumu termināli, kuros par braucienu iespējams norēķināties ar jebkuras bankas Visa vai Mastercard maksājumu karti, tostarp bezkontakta sīkmaksājumu kartēm, liecina medijiem sniegtā informācija.

«Elektronisko norēķinu ieviešana sabiedriskajā transportā nacionālā līmenī Baltijā ir aizkavējusies, taču mēs jau tagad izmantojam šīs sistēmas sniegtās priekšrocības un piedāvājam tās saviem klientiem,» norādīja JAP valdes loceklis Gints Burks.

Jelgavas pilsētas autobusos norēķini ar maksājumu kartēm ieviesti no 2012. gada 1. oktobra, kad norēķiniem bija iespējams izmantot skolēnu apliecības ar iestrādātu SEB bankas karti. Savukārt pārējiem pasažieriem ar SEB izsniegtu Jelgavas pilsētnieka bezkontakta maksājumu karti norēķināties sabiedriskajā transportā bija iespējams, sākot ar 2014. gada 1. augustu. Taču no 2015. gada 1. novembra Jelgavas pilsētas sabiedriskajā transportā norēķināties iespējams ar jebkuru Visa vai Mastercard maksājumu karti.

Jelgavas pašvaldība ieviesto sistēmu vērtē ļoti pozitīvi. Tas esot ievērojami atvieglojis pašvaldības administratīvo darbu, paplašinājis tehniskās iespējas sniegt braukšanas maksas atvieglojumus dažādām pasažieru grupām, piemēram, skolēniem un pensionāriem.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām