Jelgavas Autobusu parks pārdod 12 Mercedes Benz autobusus

2013. gada 28. oktobris plkst. 14:44
Autors: Dienas Bizness
Dalies ar šo rakstu

Jelgavas Autobusu parks (JAP) gatavojas realizēt 12 Mercedes Benz autobusus, līdz ar to pilsētas autobusu parkā pamatā būs Jelgavā saliktie Ambassador autobusi, vēsta reģionālais medijs Zemgales Ziņas.

Informācija uzņēmuma mājas lapā liecinot, ka paredzēts pārdot deviņus pilsētas autobusus ar zemo grīdu Mercedes Benz Citaro O 530, kas reģistrēti 2005.gadā, 2003.gadā reģistrēto un no ekspluatācijas noņemto starppilsētu pārvadājumu autobusu Mercedes Benz Integro O 550, kā arī divus mikroautobusus Mercedes Benz Sprinter 516.

JAP tehniskais direktors Gints Burks Zemgales Ziņām skaidrojis, ka daļa no minētajiem autobusiem vēl kursē pilsētā, taču uzņēmums gatavojas tos realizēt, tāpēc laikus jau publicējis informāciju, kas varētu būt saistoša potenciālajiem pircējiem.

Viņš stāstījis, ka kāds Viļņas transporta uzņēmums no JAP jau nopircis visus 12 iepriekš ielās kursējušus 16 sēdvietu autobusus Mercedes Benz Sprinter O 616.

«Pamatā parkā paliks Ambassador autobusi. Ar vienas markas transportu vieglāk strādāt. Ja vienā vai vairākos parādās kāda tehniska problēma, laikus varam sagatavoties, ka tādas var parādīties arī citos autobusos,» sacījis G.Burks.

Dalies ar šo rakstu