Auto

Jelgavas novada šefs brauks ar Nissan Pathfinder

Dienas Bizness, 25.10.2013

skandimotors.lv

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jelgavas novada pašvaldība izvēlējusies astoņu automašīnu piegādāju – līguma slēgšanas tiesības piešķirtas SIA SEB līzings. Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem uzņēmums nodrošinās pašvaldības vajadzībām septiņu Nissan Qashqai un vienas Nissan Pathfinder nomu uz trim gadiem par kopējo summu 83 677 lati, vēsta reģionālais medijs Zemgales Ziņas.

Skaidrojumā Saeimas deputātam Vilnim Ķirsim (Reformu partija) Jelgavas novada Domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune (ZZS) atzina, ka jaudīgo auto izmantos pats.

«Šogad, līdzīgi kā pērn, Jelgavas novada pašvaldība bija paredzējusi vairāku transportlīdzekļu nomaiņu, pakāpeniski atjaunojot tās autoparku. Divas no iepirkumā nomājamajām automašīnām, trafarētas un aprīkotas ar speciālajiem skaņas gaismas signāliem, tiks nodotas Pašvaldības policijai. Savukārt trīs vieglās automašīnas plānotas pagastu pārvaldēm - Glūdai, Vilcei un Līvbērzei. Tāpat viens auto tiks nodots pašvaldības Būvvaldei un vēl viena automašīna Īpašumu pārvaldes vajadzībām, kā arī viena – pašvaldības centrālās administrācijas darbam,» skaidrojusi novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.

Lai arī iepirkums pieļāvis viena lietota auto piegādi, visi auto būs jauni un to noma mēnesī izmaksās 2324,37 latus, ieskaitot nodokļus, raksta Zemgales Ziņas. Iepirkuma nolikums paredz, ka automašīnas jāpiegādā ne vēlāk kā trīs mēnešus pēc līguma parakstīšanas, tas ir, līdz nākamā gada februārim.

Komentāri

Pievienot komentāru