Atpūta

Jēzus ar iPhone

Lelde Petrāne, 05.01.2015

Foto: REUTERS/SCANPIX

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Gandrīz katru dienu pēdējo astoņu mēnešu laikā 28 gadus vecais Maikls Grānts (Michael Grant) jeb Philly Jesus - ģēbies kā Jēzus Kristus - iziet ASV pilsētas Filadelfijas ielās.

Garie, brūnie mati, biezā bārda un tērps viņam palīdz ļoti līdzināties visā pasaulē atpazīstamajam Jēzus tēlam.

Pirms vairākiem gadiem Grānts bija heroīna lietotājs bez pajumtes. Kad sasniedzis savu zemāko punktu, vīrietis kļuvis par ticīgo.

Klīstot pa Filadelfiju, Philly Jesus saņemot gan pozitīvu, gan ne tik pozitīvu reakciju, bet lielākoties tas esot pirmais variants. Viņš jau esot kļuvis par vietējo slavenību, tādēļ nav brīnums, ka katru dienu dzird lūgumus kopīgi nofotografēties.

Philly Jesus labprāt lūdzas kopā ar tiem, kuri to vēlas, kā arī pārrunā ticības jautājumus.

Philly Jesus pieder iPhone un viņš ik dienu aktīvi izmanto Instagram un Twitter. «Man nav cita darba, man nav pašam savas mājvietas. Es palieku pie draugiem. Dažreiz es izmantoju koučsērfingu. Kad cilvēki piedāvā man naudu, es to pieņemu. Bet es neko nelūdzu,» skaidro vīrietis.

Viņš uzskata, ka viņa panākumi saistāmi ar viņa optimistisko skatījumu uz dzīvi un šādu dzīvesveidu plāno turpināt gadiem. Philly Jesus gan iecerējis paplašināt savu darbības vietu, dodoties arī uz citām pilsētām, sniedzot runas un pat rakstot grāmatu par savu pieredzi.

Komentāri

Pievienot komentāru