Jūrmalā ar caurlaidi būs jāiebrauc vienas stundas laikā

2011. gada 07. janvāris plkst. 9:17
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Aptuveni par 46 tūkstošiem automašīnu mazāk nekā pērn šogad apmeklēs vienīgo Latvijas kūrortpilsētu. Jūrmalas dome plānojusi vienreizējo automašīnu caurlaižu derīguma termiņu, taču tas vēl nav saskaņots ar atbildīgo ministriju, raksta Neatkarīgā.

Jaunais noteikumu projekts paredz, ka līdzšinējās vienas diennakts laikā tagad Jūrmalā jāiebrauc vienas stundas laikā, taču uzturēties var bez termiņa ierobežojuma.

«Caurlaižu derīguma termiņš nav samazināts – līdz šim, nopērkot caurlaidi, persona ar automašīnu varēja uzturēties vienu diennakti, tagad – pēc caurlaides iegādes Jūrmalā jāiebrauc vienas stundas laikā un drīkst uzturēties neierobežotu laiku,» skaidro Jūrmalas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elita Cepurīte.

Kūrortpilsēta šādā veidā plāno nodrošināt kūrortpilsētas vides aizsardzību, ierobežot tranzīta satiksmi un radīt tūrismam un kūrorta attīstībai labvēlīgu vidi, kā arī aizsargāt kultūras pieminekļus.

Pašvaldība apzinās, ka ekonomiskā situācija ir pasliktinājusies, un tas nozīmē, ka budžeta prognozē pirms tā sabalansēšanas par 2011. gadu Jūrmala cer iegūt 1,230 milj. Ls no iebraukšanas caurlaižu realizēšanu.

Pagaidām gan Jūrmalā var iebraukt pēc vecās sistēmas, jo saistošie noteikumi vēl nav spēkā.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi