Jūrmalas dome šogad cer gūt ieņēmumus 33,012 milj. Ls apmērā

2011. gada 20. janvāris plkst. 17:26
Autors: Sanita Igaune
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Jūrmalas pilsētas domes 20. janvāra ārkārtas sēdē tika apstiprināts pašvaldības 2011.gada budžets 36,97 milj. Ls apmērā. Jūrmalas 2011. gada konsolidētā budžeta ieņēmumi plānoti 33,012 milj. Ls apjomā jeb 95,6% pret 2010. gada budžetu. Šā gada pašvaldības budžets ir bezdeficīta budžets.

«Nozīmīgi darbi tiks veikti meliorācijas sistēmas atjaunošanā, lai novērstu īpašumu aplūšanas risku, kā arī pašvaldības izglītības iestāžu un sociālu māju rekonstrukcijai un remontam, piesaistot Eiropas Savienības struktūrfondu finanšu līdzekļus. Vērienīgi darbi tiks realizēti, lai sakārtotu pilsētas ūdenssaimniecību un notekūdeņu novadīšanas sistēmu. Tiks palielināts finansējums ielu tīrīšanai un uzturēšanai,» sola Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

Vienlaikus atzīmējot, ka sociālo palīdzību pašvaldība visiem nodrošinās iepriekšējā gada līmenī, lai arī palīdzības saņēmēju skaits strauji pieaug. Plānots palielināt atalgojumu zemāk apmaksātajiem izglītības, kultūras, sociālās nozares darbiniekiem.

Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām