Jūrmalas mēra padomnieka amats tiek Jūrmalgeitas lietā notiesātajam Hlevickim 

Par Jūrmalas mēra Gata Trukšņa (LPP/LC) padomnieku veselības aprūpes organizācijas jautājumos kļuvis eksmērs, par kukuļdošanu Jūrmalgeitas lietā notiesātais Juris Hlevickis, šodien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Agrita Aune, 15.11.2011

Foto: Evija Trifanova / LETA

Tagad Jūrmalas nodokļu maksātāji uztur divus eksmērus - Gata Trukšņa padomniekus. Kukuļdošanā apsūdzēto Raimondu Munkevicu (Jūrmala - mūsu mājas), kas pilda padomnieka pienākumus kultūras un sporta jautājumos, un Juri Hlevicki.

J. Hlevickis ir visai labi iekārtojies, jo ir mēra padomnieks, kā arī valdes loceklis pašvaldības kapitālsabiedrībā Veselības un sociālās aprūpes centrs-Sloka. Vēl viņš ir Reitterapijas nodaļas vadītājs SIA Sanare-Jaunķemeri, diagnostikas bloka vadītājs un ārsts pašvaldības kapitālsabiedrībā Jūrmalas slimnīca. Dakteris stāsta, ka alga pašvaldības amatos viņam esot neliela - 300 Ls katrā. « Šobrīd Jūrmalā jācenšas visiem spēkiem medicīnas sistēmu sakārtot tā, lai visiem būtu pieejama ambulatorā palīdzība. Pašvaldībai tieši par pieejamību jārūpējas. Par Eiropas līdzekļiem iekārtosim stacionāru Slokā. Tagad arī Jūrmalas slimnīcā pieņem seši ģimenes ārsti, cilvēki jaunajai sistēmai ātri pielāgojas,» tā J.Hlevickis, piebilstot, ka visi viņa amati ir savstarpēji saistīti un nav grūti tos savienot. Pateicoties tieši eksmēram J. Hlevickim, 2004. gadā kūrortpilsētā ieradās līdz tam Jūrmalā nepazīstamais jelgavnieks Gatis Truksnis. Vispirms viņš dažus mēnešus pabija pašvaldības kapitālsabiedrības Jūrmalas siltums valdē, bet tad kļuva par Hlevicka vadītās domes izpilddirektoru.

G. Truksnis uzskata, ka Hlevickis ir savas jomas profesionālis, kam nav tiesas aizlieguma ieņemt pašvaldībā amatus. Turklāt eksmērs esot paaugstinājis savu kvalifikāciju. «Drusku nežēlīgs ir viedoklis, ka J. Hlevickis nevar pašvaldībā strādāt, nedrīkst cilvēku vajāt visu mūžu. Savu sodu viņš ir izcietis. Pārmetumi neiet kristīgās ētikas rāmjos,» dusmojas Jūrmalas mērs.

No šīs sadaļas

Viļņas mēra Artūra Zuoka vārds ir izskanējis visā pasaulē: te viņš paziņo...

Oficiālu atklāšanu 16. novembrī Kuldīgā piedzīvos Galvenā bibliotēka jeb rekonstruētais...

Portāla irliepaja.lv rīcībā nonākušas fotogrāfijas, kurās redzama sētniece uzņēmuma...

Klātesot Radio SWH ētera personībām un žurnālistiem, A/s Radio SWH vadītājs Jānis...

Noskaidroti konkursa Klientu servisa lepnums 2011 pieci finālisti, kas 24. novembrī, žūrijas...

Ilggadējais Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) vadītājs Andrejs Tiknuss finanšu ministram...

Iepriekš tās bija mazas tērcītes, taču nu jau pārvērtušās par krietni lielākām...

Vācijas biznesa žurnāls Wirtschaftwoche ierindojis Latvijas aviokompāniju airBaltic desmit lielāko...

Uzraugot par bīstamām iekārtām atzīto sašķidrinātās gāzes rezervuāru drošumu,...

Salīdzinot ar iepriekšējie gadiem, 2011.gadā būtiski samazinājies laiks, kas uzņēmējiem...