Kā top?: Betona un saliekamās dzelzsbetona konstrukcijas uzņēmumā BMGS 

Šajā piektdienā portāls db.lv ciemojas Rīgā, Tvaika ielā 27, kur AS BMGS betona un dzelzsbetona konstrukciju ražotnē tiek izgatavota ļoti specifiska produkcija – betona un saliekamās dzelzsbetona konstrukcijas.

Žanete Hāka, 10.6.2016
1/26

Tērauda armatūra būvvietai Muzeju krātuvju jaunbūve Rīgā, Pulka ielā 8 paredzēto prizmatisko pāļu izgatavošanai.

Foto: Vitālijs Stīpnieks, Dienas Bizness

AS BMGS tika izveidota 1993.gadā uz tresta Baltmorgidrostroj (dibināts 1952.gadā ar mērķi atjaunot sagrautās un izpostītās jūras un tirdzniecības ostas, kā arī kuģu remonta uzņēmumus Baltijas reģionā) bāzes. Reorganizācijas laikā BMGS izdevās saglabāt pamatjaudas, personālu, uzkrāto pieredzi un turpināt savu darbību brīvā tirgus apstākļos.

Uzņēmumam ir filiāles un pārstāvniecības Krievijā (Sanktpēterburgā), Igaunijā (Tallinā), Lietuvā (Klaipēdā), Turkmenistānā (Ašhabadā) un Zviedrijā.

Galvenie BMGS darbības virzieni ir ostu būvju celtniecība, jebkura veida pāļu pamatu, tiltu, dzelzceļa būvju būvniecība, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu būvniecība, kā arī tiek piedāvāti pakalpojumi projektēšanas un ģeotehniskās izpētes jomā. Vienlaikus uzņēmums nodarbojas arī ar betona un dzelzsbetona izstrādājumu ražošanu specifiskām industriālu projektu vajadzībām, kā arī dzelzceļa un ostu projektiem. BMGS ražo produkciju tādiem pasūtītājiem kā ostām un infrastruktūras organizācijām, bet arī nodrošina saražotās produkcijas montāžu un projektu vadību, nodrošinot klientus ar pilnu apkalpošanas ciklu.

Betona un dzelzsbetona konstrukcijas tiek izgatavotas trīs uzņēmuma ražotnēs (divas atrodas Rīgā, viena – Ventspilī). Ražošana norit visu gadu, un katras ražotnes ražīgums ir 60 m3/h. Integrētā ražošanas vadības sistēma ir izstrādāta atbilstoši kvalitātes standartiem. Vadības sistēma ir sertificēta Bureau Veritas. Turklāt notiek regulāra betona paraugu testēšana paša uzņēmuma laboratorijā.

Uzņēmums izgatavo urbpāļus, kolonnas un sijas, prizmatiskos pāļus, sienu paneļus, kāpņu laidus, paneļus un pārsedzes, svaru platformas, seguma plātnes dzelzceļa pārbrauktuvēm un citus produktus.

Saliekamās dzelzsbetona konstrukcijas tiek izgatavotas uz rūpnīcas ražošanas līnijām, un būvlaukumos BMGS speciālistu vispārējā vadībā notiek gatavo elementu montāža. Tādējādi uzņēmums nodrošina augstus būvdarbu veikšanas tempus, kā arī finansiālo līdzekļu un darba resursu taupīšanu.

Galerijā augstāk iespējams ielūkoties uzņēmuma ražotnē!

Tevi varētu interesēt

Patlaban ir sasniegts deflācijas zemākais punkts, un turpmāk varēsim vērot tās samazināšanos,...

Vidējais patēriņa cenu līmenis gada laikā (2016. gada maijā, salīdzinot ar 2015....

Šā gada pirmā ceturkšņa beigās Latvijā strādājošās komercbankas saviem...

Šā gada pirmā ceturkšņa beigās banku izsniegto aizdevumu apmērs sasniedza 14,68 miljardus...

Nebanku finanšu starpnieki – apdrošināšanas sabiedrības, pensiju un ieguldījumu...

Nepalaid garām

Tiesvedību un to radīto sarežģījumu dēļ Lielupes apkaimē slēgtais restorāns "36.līnija" atsācis...

Ir būtiski runāt par privātās dzīves, interešu un plānu saskaņošanu ar darbu, nevis...

Tiesa noraidījusi nogalinātā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus brāļa prasību pret...

Pasaules parādi turpina augt, un vairāki finanšu procesu pētnieki brīdina, ka tam...

Skotijai ir viskijs, Somijai ir Nokia, Itālijai ir makaroni,Meksikai ir tekila, Karību...

Norisinājusies ikgadējā Dienas Biznesa rīkotā TOP 500 apbalvošanas ceremonija, kurā tiek atvērts...