Kādreizējā policijas ēka Kuģu ielā pārdota par 300 tūkstošiem

2011. gada 27. oktobris plkst. 13:12
Dalies ar šo rakstu

Rīgas domes Īpašuma departaments šodien rīkoja nekustamās mantas Rīgā, Kuģu ielā 15 izsoli, kas noslēgusies ar īpašuma pārdošanu. 

Izsoles sākumcena bija noteikta 298 350 lati, un izsoles solis – 10 000 latu.

Izsoles noteikumi paredzēja – ja uz izsoli ir reģistrēts un ieradies tikai viens izsoles dalībnieks, izsolāmo mantu piedāvā pirkt vienīgajam izsoles dalībniekam par cenu, ko veido izsoles sākumcena, kas paaugstināta par vienu izsoles soli. Tā arī notika, jo uz izsoli bija ieradies tikai viens dalībnieks – SIA Kuģinieks, kas ieguva savā īpašumā nekustamo mantu Kuģu ielā 15, nosolot to par 308 350 latiem. Samaksa par izsolāmo mantu jāveic divu nedēļu laikā.

Rīgas pašvaldības nekustamais īpašums Kuģu ielā 15 sastāv no divstāvu ēkas - iestādes, vienstāva ēkas - garāžas, divām saimniecības ēkām - šķūņiem, kā arī pagalma izbūves (vārti, žogs, asfalta segums ar kopējo laukumu 365 m2) un zemesgabala 1473 m2 platībā. Izsolāmās mantas sastāvā esošais zemesgabals daļēji atrodas jauktas apbūves ar dzīvojamo funkciju teritorijā (~1205 m2) un daļēji – lielceļu, maģistrāļu un ielu teritorijā, Kuģu ielas sarkanajās līnijās, bez kapitālās apbūves tiesībām (~268 m2), kā arī UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma sarakstā iekļautajā Rīgas vēsturiskā centra aizsardzības zonā.

Izsolāmās mantas ieguvējam piecu gadu laikā no pirkuma līguma noslēgšanas dienas jāveic izsolāmās mantas sastāvā esošo ēku renovācija vai rekonstrukcija.

Ēkā agrāk atradās Rīgas Galvenās policijas pārvaldes nodaļa.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām