Kampars atskaitījies Ētikas komisijai

2011. gada 18. maijs plkst. 9:10
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Ekonomikas ministrs Artis Kampars ir sniedzis paskaidrojumus Jaunā laika Ētikas komisijai saistībā ar saviem finanšu darījumiem, un komisiju viņa sniegtās atbildes apmierinājušas. Tā intervijā Latvijas Radio norādīja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Viņš gan piebilda, ka, protams, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs var arī veikt kādas pārbaudes attiecībā uz šiem darījumiem.

«Kampara kunga darbu es kopumā vērtēju pozitīvi. Manuprāt, Ekonomikas ministrija ar savām pamatfunkcijām tiek galā,» atzīmēja V.Dombrovskis. Pašreiz partiju apvienībā Vienotība nekas nav lemts par ekonomikas ministra maiņu, tāpēc premjeram Valdim Dombrovskim neesot sevišķi skaidras notiekošās spekulācijas. Tā viņš norādīja intervijā Latvijas Radio. Viņš arī piebilda, ka arī valdībā jautājums par A. Kampara nomaiņu nav skatīts.

Arī raidījumā 900 sekundes Ministru prezidents apstiprināja, ka nedz Jaunajā laikā, nedz vienotībā lēmumi attiecībā uz ministru nomaiņu neesot.

Jāatgādina, ka nesen ekonomikas ministrs asu kritiku izpelnījās ar savu izteikumu: «Es esmu kaut kur dzirdējis prognozes, ka Latvija pēc 5 vai 15 gadiem varētu būt slānekļa gāzes ieguves lielvalsts.»

To viņš sacīja a/s Latvenergo un Pasaules enerģijas padomes Latvijas nacionālās komitejas rīkotajā konferencē, piebilstot, kas lai to zina, kas īstenībā notiks un šīs prognozes var būt arī patiesas.

 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi