Kampars iebilst pret 30% algas paaugstinājumu SPRK valdei

2011. gada 12. janvāris plkst. 17:33
Autors: Leta
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Tā kā visi valsts pārvaldes darbinieki strādā ar krietni samazinātu finansējumu, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) valdes lūgums palielināt tajā algas par 30% nav pamatots, šodien pēc tikšanās ar SPRK padomes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju Ivaru Zariņu sacīja ekonomikas ministrs Artis Kampars.

Nozare.lv rīcībā esošajā 2010.gada 27.decembra vēstulē Kamparam Zariņš lūdzis ministru atbalstīt Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumā noteiktās piemaksas par personisko darba ieguldījumu un darba kvalitāti piešķiršanu 30% apmērā no mēnešalgas Zariņam un SPRK padomes locekļiem Edvīnam Karnītim un Gintam Zeltiņam.

Savukārt Kampars atbildes vēstulē 2010.gada 30.decembrī aicināja SPRK vadību apzināties pašreizējo makroekonomisko situāciju valstī un kopējās tendences valsts pārvaldes amatpersonu atalgojuma samazināšanas jomā un solidarizēties ar pārējām valsts institūcijām un sabiedrību kopumā budžeta samazināšanas pasākumu īstenošanā.

Kā šodien pēc tikšanās ar Kamparu norādīja Zariņš, jautājums par atalgojumu "nav dienas kārtībā un no savas puses to nepacēlām". Toties abas puses esot pārrunājušas SPRK neatkarības statusu, par ko gan vienošanās vēl neesot panākta.
Kā liecina SPRK mājaslapā pieejamā informācija, 2010.gada novembrī Zariņa alga bijusi 1062 lati, Karnīša - 819 latu, bet Zeltiņa - 1127 lati. Tolaik vēl amatā esošās SPRK vadītājas Valentīnas Andrējevas alga bijusi 1268 lati.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām