Kampars slavē Tukuma lidostas piemēru

2011. gada 04. marts plkst. 17:37
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Valsts iestādes, kas atbildīgas par pasažieru aviācijas nozares darbību, būs pretimnākošas Tukuma nelielās lidostas attīstības iecerēm. Tā vizītes laikā Tukuma lidostā atzina ekonomikas ministrs Artis Kampars.

«Privātie investori, kuri izstrādājuši Tukuma lidostas attīstības plānu, ir viens no pozitīviem piemēriem investoru iniciatīvai – noteikt tālredzīgus plānus kā savas uzņēmējdarbības veidošanai, tā plašākai reģionālai izaugsmei. Es esmu pārliecināts, ka, attīstot Tukumā nelielu, bet aktīvu lidostu, ko izmanto zemo cenu aviokompānijas pasažieru pārvadāšanai, ieguvēji būs visas tuvējās pilsētas un pagasti, jo attīstīsies uzņēmējdarbība apkalpojošajā sfērā, piemēram, viesnīcu, kafejnīcu un restorānu bizness, līdz ar to veidosies jaunas darba vietas,» pēc lidostas apmeklējuma uzsvēris A. Kampars.

Tukuma lidostas attīstītāji iepazīstināja ministru ar lidostas teritoriju, jaunbūvējamo pasažieru terminālu, ko šovasar plānots nodot ekspluatācijā, un lidostas tehnisko aprīkojumu. Ministrs tika informēts, ka kopumā desmit gadu periodā lidostas attīstībā plānotās investīcijas varētu sasniegt 50 milj. Ls.

«Pasaules pieredze liecina, ka šādi infrastruktūras projekti atstāj pozitīvu iespaidu uz uzņēmējdarbības vidi, tai skaitā uz nekustamo īpašumu tirgu, tomēr iedzīvotājiem nepieciešami racionāli un izsvērti argumenti kā no investoriem, tā pašvaldības,» uzsvēri ekonomikas ministrs.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām