Ķekavai nomaina vadību

2011. gada 28. jūnijs plkst. 13:01
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Pēc savstarpējas vienošanās a/s Putnu fabrika Ķekava un Ķekava broileri valdes priekšsēdētāja amatu atstājis Vitālijs Judins, kurš uzņēmumu vadīja kopš 2009. gada septembra.  

Pēc uzņēmumu padomes sēdes lēmuma par pagaidu valdes priekšsēdētāju iecelts Māris Adijāns līdz brīdim, kad tiks pieņemts lēmums par jaunu uzņēmuma vadītāju, informē kompānija. Māris Adijāns ir broileru gaļas ražotāja un realizētāja Lielzeltiņi līdzīpašnieka KomKeri valdes loceklis.

Putnu fabrikas Ķekava padomes priekšsēdētājs Juris Eizentāls informē, ka uzņēmumu jaunā vadītāja pirmais uzdevums būs nodefinēt prioritāros uzņēmuma attīstības virzienus. Putnu fabrika Ķekava esot iedzīvotāju vidū iecienīts ražotājs, ko pierāda arī nemitīgi kāpinātie produkcijas pārdošanas apjomi. Diemžēl uzņēmums jau ilgāku laiku strādājis ar zaudējumiem, tāpēc no jaunā uzņēmuma vadītāja tiks sagaidīts redzējums par iespējām vispārējai izmaksu optimizācijai, lai nodrošinātu uzņēmuma attīstību nākotnē, tā J. Eizentāls.

Ķekavas broileri padomes priekšsēdētājs Jānis Jansons uzsver, ka šobrīd jaunā vadītāja vissvarīgākais uzdevums būs nodrošināt, lai abi uzņēmumi, kas nodrošina vairāk nekā 800 darbavietas, varētu turpināt sekmīgu darbību. Līdz ar valdes priekšsēdētāju maiņu, amatu atstāj arī līdzšinējā Putnu fabrikas Ķekava un Ķekavas broileri valdes locekle Tatjana Solomka. Putnu fabrikas Ķekava un Ķekavas broileri pagaidu valdes locekļa amatā iecelts Andris Vilcmeiers. A/s Putnu fabrika Ķekava valdes locekļa amatu saglabā Viktors Stepanovs, informē kompānija. A/s Putnu fabrika Ķekava ir vadošais putnu gaļas ražotājs Latvijā. Pērno gadu Putnu fabrika Ķekava pabeidza ar 20 miljonu Ls apgrozījumu, kas ir par 6 % mazāk nekā gadu iepriekš un 1,82 miljonu Ls zaudējumiem, kas ir par 640 tūkstošiem Ls vairāk nekā gadu iepriekš. Savukārt Ķekavas broileri apgrozījums pērn bija 7,71 miljons Ls, kas ir par 15 % vairāk nekā gadu iepriekš, taču zaudējumi sasniedza 303,7 tūkstošus Ls pretstatā 8,5 tūkstošu Ls peļņai.

Dalies ar šo rakstu