Ķekavas broileri tiesā nepadodas

2012. gada 03. septembris plkst. 10:21
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Šā gada augusta pēdējā dienā Rīgas rajona tiesā ierosināts a/s Ķekavas broileri tiesiskās aizsardzības process, liecina jaunākā informācija Lursoft.

Jau vēstīts, ka viens veikalu ķēdes Ķekava īpašniece a/s Ķekavas broileri pieteikums noteikt uzņēmuma tiesisko aizsardzību ticis noraidīts 28. augustā. 26. aprīlī iesniegto pieteikumu noraidīja Rīgas rajona tiesa.

Jau rakstīts, ka šā gada sākumā, kad tiesa piešķīra tiesisko aizsardzību putnu fabrikai Ķekava, uzņēmums norādīja, ka šis tiesas lēmums un visu kreditoru atbalsts putnu fabrikas izstrādātājam tiesiskās aizsardzības procesam dod iespēju turpināt uzņēmuma darbību, maksāt nodokļus un nodevas un segt izveidojušos kredītsaistību maksājumus. A/s Ķekavas broileri ir viens no putnu fabrikas Ķekava akcionāriem un abiem uzņēmumiem ir vienāda juridiskā adrese.

DB jau vēstīja, ka a/s Putnu fabrika Ķekava maijā panāca mierizlīgumu ar tās maksātnespējas administratoru Olafu Švanku, ar kuru pirms  tam uzņēmumam bijušas domstarpības – Putnu fabrika Ķekava pauda viedokli, ka administrators, iespējams, veic darbības, kas vērstas uz uzņēmuma mākslīgu pārņemšanu, tādēļ putnu gaļas ražotājs prasīja maksātnespējas administratora atkāpšanos. Maijā konflikts tika novērsts «ilgu un sarežģītu diskusiju» rezultātā.

A/s Ķekavas broileri zaudējumi pagājušajā gadā pērn bija 1,39 milj. Ls, salīdzinot ar 303 tūkst. Ls zaudējumiem 2010. gadā, iepriekš rakstīja Leta. 2011. gadā a/s ķekavas broileri apgrozījums veidoja 7,05 milj. Ls – par 8,6% mazāk nekā iepriekšējā gadā.

Dalies ar šo rakstu