Būve

Ķemeros par 1,7 milj. būvēs jaunu bērnudārzu

Gunta Kursiša, 31.07.2012

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Jūrmalas pilsētas dome noslēgusi iepirkumu konkursu par bērnudārza būvniecību Ķemeros, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Bērnudārza būvniecības izmaksas būs vairāk nekā 1,72 Ls apmērā, un projektu realizēs personu grupa SZMA&Fablex, kas iesniedza konkursa nolikumam atbilstošu piedāvājumu ar viszemāko cenu. Kopumā konkursā savus pieteikumus iesniedza desmit pretendenti.

Pirms tam Jūrmalas dome paredzēja būvniecības izmaksas aptuveni divu miljonu Ls apjomā.

Informācija Lursoft liecina, ka SIA Fablex ir Rīgā 2008. gadā reģistrēts uzņēmums, kas nodarbojas ar dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecību, cauruļvadu, apkures un gaisa kondicionēšanas iekārtu uzstādīšanu, ūdensapgādes sistēmu būvniecību, kokmateriālu, būvmateriālu un sanitārtehnikas ierīču vairumtirdzniecību u.c. Savukārt ar nosaukumu SZMA Latvijā ir dibināti vairāki uzņēmumi – SIA SZMA atrodas Daugavpilī un tā pamatdarbības veidi ir elektroinstalāciju ierīkošana, elektroenerģijas ražošana un sadale, gāzes ražošana un sadale pa gāzes vadiem, tvaika un karstā ūdens piegāde un inženiersistēmu montāža. Tāpat Daugavpilī tajā pašā adresē – Dunduru ielā 3b – atrodas arī SIA SZMA 3, savukārt Rīgā, Tallinas ielā 89 atrodas uzņēmuma filiāle SIA SZMA 4, bet Bērzaunes ielā 7 atrodas uzņēmums SIA SZMA Būve, turpat arī – SIA SZMA Rīga, savukārt Ventspilī reģistrēts uzņēmums a/s SZMA V, 1997.gadā likvidēta Ventspils filiāle SIA SZMA filiāle Nr. 8, bet 2007. gadā darbību beidza SZMA filiāle Nr. 5 Liepājā.